Wpis z mikrobloga

@tusiatko: a tam. Robienie zdjec to tylko 10 dodatkowych minut, a znalezisko na glownej jest bezcenne ;) poza tym samo znalezisko mozesz zrobic jak hedziesz miec czas :)

Zroooob... Prooooosze ;*
  • Odpowiedz
@PanBulka: Zrobie innym razem, jak bede miala czas, bo i tak przez najblizsze 2 tygodnie jak nie 3 nie bede miala czasu, sie bawic w robienie gzw :) Zdjecie ci moge pozniej pokazac :p
  • Odpowiedz
@PanBulka: bierzesz gotowe ciasto francuskie ze sklepu (jakies 3zł), kupujesz filet z łososia (jakies 10zł za kawałek), kladziesz filet na ciasto, dodajesz szpinak na niego pewnie smietanki trochę, zawijasz, i wsadzasz do piekarnika takie iziiiiiiiii :)

ps. lososia popieprz i posól :)
  • Odpowiedz
@gaska: :D

@tusiatko: Aśka, połącz GzW z Wykopocztą i weź mi wyślij trochę, bo tak mi w brzuchu burczy, że się na mnie patrzą w biurze jakbym miał gazy..

@PanBulka: Właśnie zjadłem nieświeżego pączka, bo nie zdążyłem kupić rano rogalików w Lidlu.
  • Odpowiedz
@parachutes: Hahahahah :D Wez bo mnie brzuch boli, a ty mnie rozsmieszasz !! Karwa, czy zdaze w 2-3 godziny posprzatac cala chate?? chce sie jeszcze pouczyc dzisiaj, ale mieszkanie wola o pomste do nieba, nie moge tego tak zostawic :D
  • Odpowiedz