Wpis z mikrobloga

#wykopaka rozpakowana i... WOW

To mój pierwszy raz w takiej zabawie i nie ostatni. Przy robieniu paczki bawiłem się świetnie, odpakowywanie swojej równie fajne.

Dziekuję Ci bardzo @Wycu91 Każdy element paczuchy jest świetny, nie ma żadnego nietrafionego elementu.

Brelok - nie mam żadnego breloka przy kluczach, a pójść i po prostu kupić nigdy nie pamiętam. Teraz mam świetny breloczek z Mad Maxa <3
Cydr - szczerze to takiego jeszcze nigdy nie piłem, chyba dziś go spróbuję xD
Nalewka pigwowa - muszę przyznać, że tu trafiłeś idealnie w gust. Pigwówka jest jedną z moich ulubionych nalewek ()
Racja żywnościowa - przyda się już w drugim tygodniu stycznia, bo jadę na wyjazd i i tak miałem kupić, więc znowu trafienie :D
Koszulka Lao Che - tutaj trafiony i zatopiony. Akurat koszulki Lao Che nigdy nie miałem okazji kupić, niestety chłopaki zawieszają działalności, a dzięki Tobie mam już koszulkę na pożegnalny koncert w Poznaniu <3
Zabawki dla kitków - od razu przetestowane - nadadzą się xD (zdjęcie w kom)
Białe Michałki - nie chciałem słodyczy, bo próbuje trzymać dietę, zjem je z chęcią ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Dziękuję za życzenie powodzenia w sesji, przyda się i to baaardzo :) Paczucha przeszła moje najśmielsze oczekiwania, wszystko idealnie trafione. Jeszcze raz bardzo dziękuję @Wycu91 <3 i również życzę wesołych świąt dla Ciebie i żony ()
Pobierz D4M3K - #wykopaka rozpakowana i... WOW

To mój pierwszy raz w takiej zabawie i nie os...
źródło: comment_QnXR3LSsT6JovKfRvJi7umdpw5zW6JZn.jpg
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@D4M3K:

nie chciałem słodyczy, bo próbuje trzymać dietę,

Tak czułem, dlatego wieszaj je na choince ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cieszę się, że się spodobało.