Wpis z mikrobloga

@pokustnik: te oceny pójdą jeszcze w dół. Na metacriticu metascore 53, user score 7.6. I nie piszę tego w kontekście krytyki bo serialu jeszcze nie widziałem ale IMDb zawsze zaczyna od wysokich ocen, jeszcze wczoraj było 9.7 i ktoś pisał o najwyżej ocenianym serialu, przez noc spadło do 9.3.
  • Odpowiedz
@pokustnik: @alonso117: metascore może rzeczywiście nie jest dobry wyznacznikiem, szczególnie w dzisiejszych czasach, ale user score już bardziej. Bardziej wierzę w ocenę użytkowników z metacriticu niż IMDb, która też zresztą spadnie.
@Gjt1337: no dokładnie, a ludzie się podniecają, że polaczki złe, głupie czy niewiadomo co. Tak jak pisałem, sam jeszcze nie oglądałem, ale przypuszczam, że serial nie będzie tak zły jak pisze jedna strona i nie będzie tak dobry
  • Odpowiedz
ale user score już bardziej.


@Cinkito: Ta, user score gdzie ludzie srają 10 i 0, a cała recenzja kończy się na zajebiste/#!$%@?. Imo metacritic to dobre źródło na temat tego czy coś się podoba czy nie ale tylko w przypadku rzeczy neutralnych bez żadnych afer czy po prostu nieznanych, bo wtedy praktycznie nie ma fanbojstwa czy hejtowania
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@pokustnik:

Zauważ że narzekają głównie ci którzy czytali książki i grali w grę. Więc mają jakieś wyobrażenie o wykreowanym w książkach świecie. No i jak ktoś czyta opis że jakaś postać była ładna i młoda to tak i obraz utrwala się w głowie. Następnie jak ogląda serial i widzi jakąś starą cygankę to ma powody do narzekań.
No i nie oszukujmy się, większość widzów gdzieś ma fabułę, czy jest logiczną i
  • Odpowiedz