Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@GroznyMorswin: jesteście #!$%@? xD po pierwsze, widać, że kobiet w tej ankiecie jest ok 2x więcej. Więc na słupki nie ma co patrzeć. Zależy jaki procent tej grupy/strony to mężczyźni. I wyniki należy odnieść do procentowej reprezentacji obu płci. Po drugie, pytanie nie brzmi 'czy uderzyłbys', tylko 'czy uderzyles'. Nie każdy miał w życiu okazję #!$%@? się z kobietami, bo niektórzy się wychowują w mniej patologicznych środowiskach. Ja też bym zaznaczył,
To jest wynik wychowania obu płci

Dziewczyna - "córciu ty nic nie musisz robić to facet ma się starać"
Chłopak - "kobiety to nawet kwiatkiem ci tknąć nie wolno, ona może, a ty masz pracować i utrzymywać"
Wtedy dużo bab by zadeklarowało, że zostało uderzonych, choć ich mężczyźni na bank twierdzą "ja? uderzyć? w żżżżżżyciu"


@typiara_z_wykopa: Ale wiesz, że nawet z opcją "uderzył mnie, ale ja zaczęłam" to nie jest nic warte, bo prowodyr najczęściej ma przygotowane mentalne wytłumaczenie dla swoich prowokacji i w swoim odczuciu jest niewinny? ()
Jeśli uderzysz pijaną, awanturującą się kobietę, która po raz n-ty robi zamach
Powinieneś z pokerową twarzą przyjmować lepy na ryj i drapanie szponami.


@Vinny: uderzyć a oddać to dwie różne sprawy. Moja różowa swego czasu tez do mnie zygała, kiedy po kilku ostrzeżeniach dostała z liścia to machanie łapami się skończyło.
@m0d3_m4_d0wna: co ty #!$%@? xD Jak sam piszesz, chodzi o procent, 60% dziewczyn biorących udział w ankiecie uderzyło chłopaka, 6% chłopaków biorących udział w ankiecie uderzyło dziewczynę. Różnica w ilości głosów nie ma aż takiego znaczenia, bo obie grupy mają na tyle dużo głosujących, że można to pominąć. Kwestia sformułowania pytania 'czy uderzyłbys', tylko 'czy uderzyles' też jest kompletnie bez znaczenia. Nawet lepiej, że zapytano o dokonany czyn, a nie jakieś