Wpis z mikrobloga

katowice 2k19

twoim hobby jest jazda na gapę

masz już 3 tysiące długu u ZTM

wpadasz na genialny plan

karyna weź nagraj jak kanary mnie biją

ok co może pójść nie tak xD

podchodzi kanar

o pan banan

ma pan w końcu bilet

czy kolejny mandat do kolekcji? xD

no nie mam i co

to dokumenty

też nie mam

no ok to na 112

to se dzwońcie, ja stąd idę elo

mi się to po prostu należy

szarpanina

na szczęście podchodzi twój kolega

kurrr puść go kurr bo

groźby IQ 10

kolega umie tylko krzyczeć więc sobie poszedł

imfucked.jpg

hehe mam wszystko nagrane

właśnie skończyłem waszą karierę

zawieszasz się na uchwycie jak małpa

jebnąłeś z główki jednemu z kontrolerów

aaa kurr nie duś mnie

banan dindu nuffin!

podbiega karyna

kurr zostawcie go kurr zara go udusicie


Src

Zdjęcie przedstawia kontrolerów, którzy w oczekiwaniu na policję gwarantują gapowiczowi ciepłego przytulasa w ten zimowy wieczór. Agresja niczego nie rozwiązuje, ale bliskość już tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#katowice #heheszki #ztm
Haramb3 - >katowice 2k19
twoim hobby jest jazda na gapę
masz już 3 tysiące długu u ZT...

źródło: comment_oSyy0Uc5Lbfxz2ScWa2xNDE2PxDvcGnT.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@2-Fenyloetyloamina: w sumie to gościu standardowo dostał najwyższe możliwe mandaty. Pewnie żeby sprawa ruszyła dalej, poszkodowany kontroler musiałby ciągać banana po sądach, ale i to byłoby bez celowe, jeśli nie odniósł żadnych poważnych uszkodzeń, czy rozstroju zdrowia.
  • Odpowiedz
@2-Fenyloetyloamina: w sumie to gościu standardowo dostał najwyższe możliwe mandaty. Pewnie żeby sprawa ruszyła dalej, poszkodowany kontroler musiałby ciągać banana po sądach, ale i to byłoby bez celowe, jeśli nie odniósł żadnych poważnych uszkodzeń, czy rozstroju zdrowia.


@Haramb3: Nie ma takiego czegoś jak "najwyższe". Wszyscy dostają takie same.
  • Odpowiedz
@sylwke3100: rozwiń proszę myśl. Katowice są zwolnione z postępowania mandatowego?


@Haramb3: Nie, kontrolerzy nie dają mandatu a opłaty dodatkowe. Te są ujęte w regulaminach. Obecnie w ZTMie na Śląsku masz 160 zł + przewoźne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@sylwke3100: ale nie napisałem, że dostał mandat od kontrolerów, bo faktycznie od kontrolera otrzymujesz wezwanie do zapłaty. Mandaty nałożyła policja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W paście napisałem o mandacie, bo trzeba było to skompresować ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@alpakimajafuterko: bo jemu i podobnych mu ludzi nie chodzi o płacenie, a darmową przejażdżkę. Gdyby kupował bilety, to by teraz nie miał na głowie długu wielkości niezłej pensji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Haramb3: ciekawe czy ta sytuacja skłoni naszego bohatera do zmiany swojego zachowania? Czy wyciągnie z tej historii odpowiednią lekcję? Czy będzie przykładnym pasażerem z zawsze aktualnym biletem? Czy spłaci swoje dotychczasowe zobowiązania i będzie od tej pory zachowywał się kulturalnie?
Ku*wa szczerze wątpię xD jeżeli nic się nie zmieni to po co ta akcja? Żeby dowalić mu kolejne 160 zł, których i tak nie zapłaci? Trochę to bez sensu, nie uważacie?
  • Odpowiedz
@2-Fenyloetyloamina Głupie to jest siedzenie w pracy, która ci wcale nie odpowiada, w sytuacji gdy możesz ją bez problemu zmienić.
Oczywiście ten zawód ktoś musi wykonywać i należy szanować wszystkie profesje, jednak ci goście dobrze wiedzą z czym się to wiąże i z jakiegoś powodu im to widocznie pasuje. W gorszej sytuacji jest np. niejedna sprzątaczka. Znam takie z lekkim upośledzeniem i im może być naprawdę trudno o zmianę profesji. Natomiast ci
  • Odpowiedz
@sylwke3100: dodatkowo dostał mandaty od policji. 500zl + 100zł za używanie wulgaryzmów w miejscu publicznym xd
Cieszę się, że ztm nie wyciągnął żadnych konsekwencji wobec kontrolerów. Powinni im dać jakąś nagrodę i jeszcze to rozreklamować.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ButtHurtAlert: kara między innymi ma funkcję piętnowania niewłaściwego zachowania. Musi być dotkliwa i zniechęcać do kontynuowania niecnego procederu. W tym wypadku okazuje się, że dany jegomość za nic sobie ma kary pieniężne (może bogaty z domu, nie wiem...). Moim zdaniem przewoźnik powinien zastanowić się nad alternatywnym systemem wymierzania kar. Takim by ci białorycerze respektowali obowiązek uiszczania opłaty za przejazd.
  • Odpowiedz