Wpis z mikrobloga

@Bodzias1844: Ja tam go rozumiem te krojenie tortu jest zawsze w #!$%@? stresujące. U mnie kilka razy do roku zbieramy się z okazji różnych urodzin i zawsze solenizant ma kroić tort. Po kilku takich akcjach kiedy prawie pokroiłem tort ze stołem sobie odpuściłem i znalazłem od tego ludzi xD
  • Odpowiedz
  • 39
@Bodzias1844: Ja tam go rozumiem te krojenie tortu jest zawsze w #!$%@? stresujące. U mnie kilka razy do roku zbieramy się z okazji różnych urodzin i zawsze solenizant ma kroić tort. Po kilku takich akcjach kiedy prawie pokroiłem tort ze stołem sobie odpuściłem i znalazłem od tego ludzi xD


Gratulujemy zaradności
  • Odpowiedz
@Bodzias1844: co za śmieć kozaczek xD Ciekawe czemu nie był takim kozaczkiem, jak rodzice organizowali ślub. Pewnie co, tupnął nóżką i potulnie to zaakceptował? Co za #!$%@? pajacera przed bliskimi, totalny i kompletny idiota nie rozumiejący, co to dobry smak, i gdzie jest granica między byciem #!$%@? a kimś, kto mówi rodzicom wprost że ślubu nie weźmie. Żałosny wyraz bezradności w swoim życiu. Pewnie się popłacze, przytuli mame która zawsze
  • Odpowiedz