Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, dziennikarstwo w Polsce to dno. Dziennikarz Polskiego Radia w rozmowie z Bosakiem przed chwilą powiedział, że 4 Konfederatów zagłosowało za ustawą represyjną, 3 przeciwko a 2 się wstrzymało xDD Wziął sobie z dupy protokół z głosowania nr 25 które NIE DOTYCZYŁO USTAWY REPRESYJNEJ! Nie dajcie się zwieść lewakom, wszyscy z Konfederacji głosowali PRZECIWKO USTAWIE REPRESYJNEJ (głosowanie nr 23 i głosowania 27, 28, 29, 30 do wglądu tutaj
Żenujące jest też to, że strona Sejmu od razu nie załącza wyjaśnień protokołów głosowań tzn. czego dotyczy dane głosowanie.
Bosak też ma refleks szachisty, że mu tego nie wytknął. Siedząc w piwnicy i oglądając streama z obrad Sejmu wiem więcej niż on.
#neuropa #bekazpis #korwin #bekazkonfederacji #bekazlewactwa #bekazkod #konfederacja #4konserwy #polityka
YgoR - Ja #!$%@?, dziennikarstwo w Polsce to dno. Dziennikarz Polskiego Radia w rozmo...
  • 5
  • Odpowiedz
Bosak też ma refleks szachisty, że mu tego nie wytknął. Siedząc w piwnicy i oglądając streama z obrad Sejmu wiem więcej niż on.


@YgoR: Bo masz łatwiej i skupiasz się tylko na transmisji. Oni tam często nie wiedzą co się dzieje i mają ograniczony dostęp do informacji. Poza tym wchodzą i wychodzą dość regularnie.
  • Odpowiedz
@Pas-ze-mna-owce: Sośnierz wstrzymał się w głosowaniu wniosku o odrzuceniu ustawy represyjnej i ws. 5 minutowego czasu na wypowiedź posłów w dyskusji. To prawda. Natomiast wcześniej, w głosowaniu nr 23 głosował przeciwko procedowaniu tej ustawy i dodaniu jej do porządku obrad.
  • Odpowiedz