Wpis z mikrobloga

Szczerze mówiąc to już nie wiem co jest nie tak. Czuję się źle psychicznie i to wpływa chyba na mój organizm. Ciągle jest mi słabo, mam problemy z widzeniem, zawroty głowy...cały czas jestem taka bez energii, zamulona, a jednocześnie roztrzęsiona i niespokojna. Nawet jakbym chciała teraz zacząć robić cokolwiek, to po prostu nie mam siły a to mnie jeszcze bardziej dobija. Jak żyć... #depresja #nerwica #jakczujenavyblue #gownowpis #zalesie #ehhhhhhhhhhhhh
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@navyblue: ja mam to samo. Mogę mieć raka albo być perfekcyjnie zdrowy.
Na razie się nie dowiem bo nie mam siły iść do lekarza, opowiadać, zresztą nie pamiętam co mi dolegało i kiedy bo mam problemy z pamięcią xd
@navyblue: To wcale nie musi być nerwica.
Badania były robione? Na początek TSH, FT3, FT4, aTPO, aTG, usg tarczycy, morfologia z rozmazem, sód, potas, magnez, wapń, fosfor, żelazo, D3, B12, glukoza, insulina, może krzywa glukozowo-insulinowa, próba tężyczkowa, żeńskie hormony. Warto też zwrócić uwagę na ew. problemy gastryczne, sibo itp. (oś jelita mózg, polecam poczytać). Jak wszystko wyjdzie dobrze to dopiero można podejrzewać tło psychiczne.