Wpis z mikrobloga

W tej chwili JK Rowling, która ma mocno lewicowe poglądy, jest miażdżona na twitterze za przyznanie racji kobiecie, która powiedziała, że nie można zmienić swojej biologicznej płci, i została za to wylana z pracy. Rowling stanęła w jej obronie i teraz wylewa się na nią zbiorowe szambo. Nienawiść i agresja słowna jest po prostu szokująco zaciekła. Rowling jest oczywiście oskarżana o transfobię.

I teraz moje pytanie. Gdzie jest granica pomiędzy "daj żyć innym" a "jeżeli powiesz, że płeć biologiczna istnieje, zasługujesz na wylanie z pracy i lincz w mediach"? Ludzie mi nie wierzą, jak im opowiadam, jakie bagno wybiło w USA jeżeli chodzi o wojnę kulturową. Musimy być bardzo czujni na każdym kroku, bo inaczej nas też to czeka, społeczeństwa są rozsadzane od środka w taki sposób. Mnie to przeraża.

#bekazlewactwa #lgbt #przemyslenia #4konserwy
Pobierz BarkaMleczna - W tej chwili JK Rowling, która ma mocno lewicowe poglądy, jest miażdżo...
źródło: comment_930pMFu7WqwITt3GWtfbtQSWnfBVIF8s.jpg
  • 18
która powiedziała, że nie można zmienić swojej biologicznej płci


@BarkaMleczna: Nie chodzi tylko o to, że powiedziała, że nie można zmienić swojej biologicznej płci. Na temat temat napisała około 100 tweetów. Ponoć również misgenderowała inne osoby. Widocznie firma nie chce zatrudniać osoby twierdzącej, że kobiety transpłciowe nie są kobietami.

"In September 2018, Forstater wrote on Twitter: “I think that male people are not women. I don’t think being a woman/female is
@BarkaMleczna: gdyby zdrowy, społeczny ostracyzm został zastosowany znacznie wcześniej, to wszystkie te głupie ideologie nie przedostałyby się do przestrzeni publicznej (antyszczepionkowcy, płaskoziemcy, itd. na szczęście zostali spacyfikowani z odpowiednim wyprzedzeniem).

Obecnie jest to na etapie fanatyzmu, przypominającego ten religijny - spróbuj tylko obrazić jakiś dogmat. Do tych ludzi nie trafiają rzeczowe argumenty. Będą ich obronić do samego końca i wbrew elementarnej logice.
@ModelCocomo:

Dobrze jej tak, trzeba było siedzieć cicho i robić interesy.


Myślę, że większość osób w pracy tak robi, ale brak sprzeciwu to niema akceptacja. Jaki jest tego efekt? Widzimy sami: wysyp aktywistów, którzy twierdzą, że takie pseudonaukowe brednie jak fantomowe płcie istnieją, a za przytaczanie oczywistych faktów można stracić pracę.
Gdzie jest granica pomiędzy "daj żyć innym" a "jeżeli powiesz, że płeć biologiczna istnieje, zasługujesz na wylanie z pracy i lincz w mediach"


@BarkaMleczna: Nigdzie to jest ten sam rodzaj troski i 'dawania żyć', jakie mama niedźwiedzica ma do swoich młodych, wszystko co jest za musi być zniszczone.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BarkaMleczna: #!$%@?. Katolicy jej nie lubią bo czary. Lewica jej nie lubi bo zachowuje rozsądek... z każdej strony dostaje. Myślę, że jak za 100 lat nie będziemy totalnie zlewicowiali to właśnie o niej będziemy się uczyć i o innych rozsądnych tolerancyjnych osobach.
Jest i artpop, misiek zawsze czujny, zbiór badań, cytatów i argumentów. Także tweetów (jakby to były jakieś naukowe źródła).

Jest i perełka: "misgenderowała".

Misiu, to ja dla Ciebie też mam kilka perełek jak Ty taki elokwentny: " czuje się zobligowany do partycypacji w prolongacie traktatu akcesyjnego który jest procedowany".

Artpop, żywy i prawdziwy trol lewicy żyjący z shitpostów promujących tęczową ideologię.