Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zajawiłem się #silownia. Wcześniej byłem takim typowym chudzielcem z #!$%@? brzuchem i generalnie wyjebongo. Postanowiłem, że trochę spróbuję ogarnąć sylwetkę tylko mam jedno zasadnicze pytanie: czy w moim wieku, 29 lat jest jeszcze sens? Pewnie jakieś efekty będę miał za 2-3 lata, poruchać już nie porucham #karyna bo będę za stary ale chciałem to robić dla siebie. Zaczynał ktoś tak późno? #mikrokoksy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy dla maturzystów](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: Dla siebie jak najbardziej ma sens. Spektakularnej sylwetki nie osiągniesz bez predyspozycji i bez niebezpiecznych wspomagaczy ale dla zdrowia, dobrego samopoczucia, sprawności fizycznej – super sprawa. I zawsze będziesz wyglądał lepiej od >90% kolegów, którzy nie wykonują aktywności fizycznej.
@push3k-pro: ty tak serio? 28 cm biceps miałem jako 120 kg grubas i zredukowalem do 69 kg na 180 cm jakie mięśnie lool. Mam 14 cm nadgarstek. Tu na tym zdjęciu to nie byłem szczypior? Teraz mam po 4
Latach 100 kg wagi bez zalania
@Olek188: Gdzie takie coś napisałem? Jedyne na co wskazałem, to że nie był szczypiorem, a dyskusja była tylko i wyłącznie o tym i o niczym innym. Nie wkładaj mi w usta tego czego nie powiedziałem, do głowy myśli, których nie wymyśliłem, a do sumienia intencji, których nie miałem. Ha - tfu!
@push3k-pro to przestań na siłę dobierać argumenty do z góry przyjętej tezy że w twoim przypadku się nie da. Sam zaczynałem w lutym jako skinny-fat. 77 kg nogi i ręce chude jak patyki, odstający otłuszczony brzuch i klatka piersiowa w wieku 28 lat. Od tamtej pory zrzuciłem 13 kg i zwiększyłem znacząco wszystkie obwody poza talią. Odkryłem kratę na brzuchu. W połowie listopada dołożyłem kalorii i leci powolna masą żeby się nie