Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@joolekk ( ͡º ͜ʖ͡º) mam nadzieję, ze nawet taniej. Ale zobaczymy jak policzy sie to dokładniej. Liczac dosc duze czynsze + prund i 2 min pracowników minimum nawet z moją 8 godzinną zmianą bo otwarte musi byc 10.00 - 03.00 to moze sie jednak okazac ze te 13 zł moze byc nieosiągalne :/
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@niemampomyslunannick zle mnie zrozumiałeś. Mieso w kababach, zarówno tych z kurczaka jak pseudobaraniny nie wiadomo do konca czym było i jak wyglądało przed skompresowaniem go w 10 kg klocek. Tego chciałbym uniknąć, kupując coś co wygląda na filet drobiowy i wołowinę.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dapu: Powodzenia, ale przez kebab się nie przebijesz. W rynku króluje kebs bo jest tani i zapycha, student więcej hajsu wyda na a-----l niż na żarcie to jeśli za 8zl nie będzie można najeść się na fest to nie masz szans na jakąkolwiek walkę. W Rynku masz dwa typy ludzi, albo biednych studentów albo ludzi którzy mogą wydać trochę więcej na jedzenie, ale siedząc w knajpie gdzie podają jedzenie nie
  • Odpowiedz
@oknie
@dapu Tak, Mi te buły z szarpaną wołowiną bardzo smakowały.
Dodatkowo novum - kawa za frajer i bez ograniczeń.
Pamiętam, że właściciel coś wspominał, że mu czynsz za ten mały grajdołek podnieśli dość sporo (może celowo).

Jakby otwierać taki biznes to raczej targetować na 30+ bo młodsi to albo kebsy albo makdolan.
Ile? 18 zeta za bułke z szynkom? Za to mam megakebsa albo 6 czizburgerów ( ͡º
  • Odpowiedz