Wpis z mikrobloga

@dapu Łatwo powiedzieć PCHAJ SIĘ! Bo to nie ja ponoszę ryzyko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kiedyś był taki przybytek - Pan Bułka i fajne to było ale jednak koszty doprowadziły do plajty.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@veldrinn znam temat. Ale 6 lat temu ciezko bylo walczyć z kebabem, dopiero teraz ludzie zaczynają mieć ich dość jak kiedys zapiekanek... lokalizacja tez była niezbyt trafiona.
  • Odpowiedz
@dapu: Kurde :/ wiadomka lepsze to niż to gówno owinięte w naleśnik. Ale konkuruj z nimi jak oni płacą pewnie 5 zł za kilo tego ich #!$%@? "mięsa" na kebsy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@buking to jest mocno koncepcyjne pytanie. Miejsca jeszcze nie ma, rozne ewentualność sa brane pod uwagę ale jezeli juz to raczej okolice Rynku, Grunwaldzkiej, Mickiewicza i Kościuszki.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@JudzinStouner ten cień kebaba robi sie coraz mniejszy wg. mnie, jasne cała gimbaza dalej nie zrezygnuje z jedzenia miesa niewiadomego pochodzenia ale rozwoj kulinarnego rynku w rzeszowie w ciagu ostatnich kilku lat daje nadzieję na sukces.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@jedzczarnekoty ciekawa opinia, chociaz postawilbym to pomiedzy kebsem a burgerem, ma byc duzo tansze i szybsze od burgera. A zdrowsze i w mojej opinii smaczniejsze od kebaba.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@joolekk ok 100g bułka, 150-200 gram mieso + dodatki. To są ostrożne szacunki, do tego etapu jeszcze nie doszedłem ;). Cena... hm... dorze byloby aby nie przekraczała 13-15 zł za największy wariant. Ale moze byc ciezko, sama wołowina przed wysmazeniem to ok. 20 zł za 1kg.
  • Odpowiedz
@veldrinn: koło burger store to było w tej piwnicy ? Ciepłe wspomnienia się obudziły we mnie, nawet dobre to było. W Rzeszowie można było by spróbować z gryosem, widziałem gdzieś zdjęcia tego w necie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@oknie dokladnie tam. Widze ze jednak wykopowa średnia wieku jest mocno nieoceniona ;D kurczak tez jest w planach ale raczej bez obracajacego sie rozna :) raczej grill elektryczny.
  • Odpowiedz