Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DupaJasia_: no kurna unia ma takie ciulowo epickie podejście do WOLNOŚCI, że kupuje sobie poparcie z użyciem dotacji unijnych! Brawo s---------y umysłowe. I niech mi ktoś jeszcze tłumaczy, że to ma kurna sens skoro od lat jedynym argumentem unijnych komisarzy jest zabieranie unijnych dotacji
  • Odpowiedz
Dla mnie szerząca się nienawiść w tym kraju to nie jest sprawa margnalna, tym bardziej, że chodzi o ludzkie życie.


@DupaJasia_: od tego zycia w swiecie rownolegym/wirtualnym nie majacym odzwierciedlenia z rzeczywistoscia niedlugo pewnie uwierzysz rowniez w teorie plaskiej ziemii co?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DupaJasia_: Tak w zasadzie, to jak działają takie strefy wolne od LGBT? Trzeba okazać jakąś legitymację heteroseksualisty, żeby wejść?
@DyG121: Właśnie to.jest najlepsze. Wystarczy dać naklejkę i sami nie wchodzą lub robią wielki szum o to jak @DupaJasia_
Każdy inny, normalny człowiek ma takie rzeczy głęboko w tej Dupie i naklejka nie powstrzymuje go przed wejściem gdzieś i zachowywaniem się normalnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wuxian: no również uważam że lizanie się na ławce prze hetero to tak średnio. Ja uwaŻam że powinno być 1 do 1. Tylko niestety dZieci nie mogą mieć Ale to już nie jest ich wina
  • Odpowiedz