Wpis z mikrobloga

@DupaJasia_: Ale teraz wyjdzie z niektórych hipokryzja. Przecież na takim podlasiu ludzie za dotacje dadzą się pokroić.
Jakby unia dawała dotacje za noszenie koszulek z biedroniem to pod Białymstokiem miałby największy fanklub xD
  • Odpowiedz
@Student_AWAS to nie jest punkt widzenia, to zwykły szacunek do drugiego człowieka. Dla mnie szerząca się nienawiść w tym kraju to nie jest sprawa margnalna, tym bardziej, że chodzi o ludzkie życie.


Haha "szacunek do innego człowieka" xD lakukaracza i reszta chorej psychicznie kolorowej holoty pokazuje szacunek dla katolików xD

Gardzę całym lgbt przez #!$%@?ą hipokryzje.

  • Odpowiedz
@DupaJasia_: To nie jest żaden powód do radosci. Dlaczego ta grupa została wyróżniona? To inne grupy osób już można piętnować?
Powinno być to bardziej ogólnie sformułowane, tak aby nie faworyzować jednej grupy kosztem innych.
  • Odpowiedz
@red7000: źle rozumiesz te strefy. To nie są miejsca do których nie wpuszcza się lgbt, to są miejsca gdzie możesz spokojnie usiąść nie martwiąc się że będzie afera bo chłopu w sukience nie spodobało się jak na niego popatrzyles
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DupaJasia_: a kiedy zakaz afiszowania się ze swoją orientacja na ulicy? A kiedy zakaz dyskryminowania hetero przez osoby lgbt? Kiedy zakaz mowy nienawiści przez osoby lgbt? To niezła równość ... oh wait przecież to UE
  • Odpowiedz
Albo np jakieś obozy w których p0lakow by się, że tak powiem, koncentrowało.

@Royal_Email: Już jest coś takiego, nazywa się UK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
plan jest prosty, wszystkich Polaków do Anglii, a potem Brexit.
  • Odpowiedz
to nie jest punkt widzenia, to zwykły szacunek do drugiego człowieka. Dla mnie szerząca się nienawiść w tym kraju to nie jest sprawa margnalna, tym bardziej, że chodzi o ludzkie życie.


@DupaJasia_: Cieszy mnie, że jesteś za zakazem aborcji.
  • Odpowiedz