Wpis z mikrobloga

Dobromir Sośnierz dołączył do założonego przez Lewicę zespołu ds. legalizacji marihuany.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-12-18/rusza-parlamentarny-zespol-ds-legalizacji-marihuany-wsrod-czlonkow-posel-konfederacji/?ref=slider&fbclid=IwAR3_DaU33I4LRI9Ets12ndBBjaoC0vzPQWPPsbVZ12xsL4gwakbQBb614sM

Oprócz niego, dołączenie do tego zespołu zapowiedzieli już Artur Dziambor i Jakub Kulesza.

Poseł Sośnierz pytany o motywacje swojego przystąpienia do zespołu założonego przez Lewicę odpowiedział, że jest to

jedyny obszar, w którym część Konfederacji wywodzącej się z partii Wolność będzie się zgadzała z Lewicą.

Uważamy, że "mój brzuch, moja sprawa" tzn. że każdy może jeść, pić i zażywać to, co mu się podoba - jego zdrowie,

jego ciało i każdy ma prawo swoim ciałem dowolnie dysponować - powiedział.


Trzeba przyznać, że Dobromir Sośnierz jest 2 klasy wyżej nad taką AM Żukowską - która krzyczy że popiera podwyżkę kwoty wolnej od podatku, ale nie podpisze projektu ustawy Konfederacji podwyższającej kwotę wolną od podatku "bo Konfederacja" ¯\_(ツ)_/¯

#neuropa #4konserwy #konfederacja #polityka
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NijuGMD: Ja to mega hejtowałem Konfederacje ale żałuję ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tzn. dalej nie do końca zgadzam się z podejściem do tematów światopoglądowych a dokładniej z jednym - podejściem do aborcji bo reszta mi zwisa i powiewa. Ino jedyna rozsądna partia mimo wad wymienionych wyżej i narodowców w sejmie :D
  • Odpowiedz
@ryyj: Odnośnie tematu aborcji, nie daj się zwieść lewakom którzy fałszywie sugerują że Konfederacja jest za całkowitym jej zakazem - dyskusja toczy się zakazie aborcji eugenicznej.
  • Odpowiedz
@YgoR: No właśnie tutaj jest tyle zbieżnych informacji z każdego źródła że głowa mała ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czyli jeżeli jest tak jak piszesz to jeszcze bardziej mam spokojne sumienie.
  • Odpowiedz
@ryyj: jeśli idzie o aborcję, to od lat powtarzam ludzie się niepotrzebnie tym tematem emocjonują, będąc małą partią opłaca się obiecywać zmiany w tym temacie, bo to nabija ci skrajny elektorat, ale kiedy już na plecach skrajnego elektoratu wywalczysz większe słupki to nie opłaca się robić zmian, bo to oznacza spory odpływ z centrum, jak urosną to w tej kwestii też im się przestanie opłacać i zrobią to co każda
  • Odpowiedz
@Liber_Ty:

"mój brzuch, moja sprawa" tzn. że każdy może jeść, pić i zażywać to, co mu się podoba - jego zdrowie, jego ciało i każdy ma prawo swoim ciałem dowolnie dysponować - powiedział.


Dobrze, że w końcu ktoś z konfederacji otwarcie popiera aborcję
  • Odpowiedz
@Liber_Ty: największe fikołki to póki co robią wyborcy konfederacji usiłując wmówić że podwyżka kwoty minimalnej została olana przez lewicę bo złożyła ją konfederacja, a nie dlatego że to był projekt pisany na kolanie bez możliwości realizacji i że złożyli projekt prawie możliwy do wprowadzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
największe fikołki to póki co robią wyborcy konfederacji usiłując wmówić że podwyżka kwoty minimalnej została olana przez lewicę bo złożyła ją konfederacja, a nie dlatego że to był projekt pisany na kolanie bez możliwości realizacji i że złożyli projekt prawie możliwy do wprowadzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Deska_o0: Przecież to oni sami powiedzieli, że nie poprą, bo to projekt "naziolków".
ibilon - > największe fikołki to póki co robią wyborcy konfederacji usiłując wmówić ż...

źródło: comment_oABbuGnqL246q1yucR50RCLHumv7WmTx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Przecież to oni sami powiedzieli.


@ibilon: czyli wypowiedź jednego dzbana to stanowisko całej partii? dziurawy projekt ustawy można pominąć
rozumiem zatem że według całej konfederacji można bić i dręczyć zwierzęta ponieważ nie mają duszy a co za tym idzie nie czują bólu, oraz kobiety to podludzie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
czyli wypowiedź jednego dzbana to stanowisko całej partii?

@Deska_o0: Przecież to właśnie o niej jest mowa. @Liber_Ty napisał:

Trzeba przyznać, że Dobromir Sośnierz jest 2 klasy wyżej nad taką AM Żukowską - która krzyczy że popiera podwyżkę kwoty wolnej od podatku, ale nie podpisze projektu ustawy Konfederacji podwyższającej kwotę wolną od podatku "bo Konfederacja" ¯_(ツ)_/¯

Na co
  • Odpowiedz
@ibilon: ta kobieta jest dzbanem z tym się zgadzam, ale jakbyś nie zauważył to dwóch mirków wyżej już dało sobie wmówić że jej argumentacja to stanowisko całej partii, a także Ty piszesz że "oni" tak powiedzieli i dziurawy projekt nie ma nic do rzeczy
  • Odpowiedz
ta kobieta jest dzbanem z tym się zgadzam, ale jakbyś nie zauważył to dwóch mirków wyżej już dało sobie wmówić że jej argumentacja to stanowisko całej partii, a także Ty piszesz że "oni" tak powiedzieli i dziurawy projekt nie ma nic do rzeczy

@Deska_o0: Anna-Maria Żukowska jest rzecznikiem prasowym partii "Lewica". W tweecie wyraźnie jest napisane "my reprezentujemy", a nie "ja reprezentuję", znaczy to nie jest jej prywatna opinia, tylko
  • Odpowiedz
Dobrze, że w końcu ktoś z konfederacji otwarcie popiera aborcję


@mendrix:

1. Przecież Konfederacja od zawsze popierała aborcję (jeśli do poczęcia doszło z gwałtu / płód zagraża życiu matki / płód ma wady)
2. Nie bardzo rozumiem co tekst "mój brzuch, moja sprawa" ma do aborcji, skoro aborcja to morderstwo OBCEGO brzucha ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
czyli wypowiedź jednego dzbana to stanowisko całej partii?


@Deska_o0: Jednego dzbana może nie, ale dzbana który jest RZECZNIKIEM PRASOWYM partii, już tak ( ͡º ͜ʖ͡º)
A już tym bardziej jest to stanowisko partii - kiedy partia w żaden sposób nie potępiła / nie odcięła się od słów Żukowskiej. Poza tym to właśnie o niej pisałem :)

największe fikołki to póki co robią wyborcy konfederacji usiłując wmówić że podwyżka kwoty minimalnej została olana przez lewicę bo złożyła ją konfederacja, a nie dlatego że to był projekt pisany na kolanie bez możliwości realizacji i że złożyli projekt prawie
  • Odpowiedz
czyli wypowiedź jednego dzbana to stanowisko całej partii? dziurawy projekt ustawy można pominąć

rozumiem zatem że według całej konfederacji można bić i dręczyć zwierzęta ponieważ nie mają duszy a co za tym idzie nie czują bólu, oraz kobiety to podludzie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Deska_o0:
1. Jest pisane o konkretnej osobie wprost przez @Liber_Ty:
2. Ty sobie ubzdurałeś z
genesis2303 - > czyli wypowiedź jednego dzbana to stanowisko całej partii? dziurawy p...
  • Odpowiedz