Wpis z mikrobloga

@Trixie: trzeba przyznać, że ten koleś jest też w pewnym stopniu fenomenem, bo aby wyglądać tak jak na poniższym filmie i wyrwać całkowicie normalnie wyglądającą żonę to naprawdę potrzeba szczęścia.

Przy nim Tomasz Terka to przystojny kawaler.
Clefairy - @Trixie: trzeba przyznać, że ten koleś jest też w pewnym stopniu fenomenem...
  • Odpowiedz
@Clefairy: Ja za nim nie przepadam i unikam filmów, gdzie jest jedyną osobą (najbardziej cenię Carlosa z tej ekipy), ale też sobie wybrałeś filmik na którym wygląda znacznie, znacznie gorzej niż normalnie. Odpal ostatni, gdzie ma koszulę i normalną fryzurę.

I tak wiadomo, że najlepszy jest gambit ;)
  • Odpowiedz
@Clefairy On i Kaczmar są obaj siebie warci. Obu unikam. Troll stracił dla mnie całkowicie wiarygodność po akcji z "Mocarstwami". Do tego gimbohumor i zamknięcie na starszego odbiorcę. Nagrania dość infantylne, o zerowej (dla mnie) merytoryce.

Kaczmar za to ma strasznie małe pojęcie o grach planszowych, poza tymi w które sam grywa. Za każdym razem jak nagrywa coś z jakimś gościem (albo sam u kogoś występuje jako gość) rzuca się w
  • Odpowiedz
@Clefairy: Ale już w tamtym okresie mógł się ubrac w koszulę i uczesać, więc to żaden argument ;)

@Niekumaty_: Do Kaczmara nic nie mam, tez miewałem wrażenie, że na przestrzeni okołogrowej porusza się dość niepewnie*, za to jednocześnie cenię sobie oraz irytują mnie jego wyjaśnienia zasad.
Irytują, bo często wymieniając prostą zasadę musi ją wyjaśnić raz jeszcze innymi słowami, a na koniec poprzeć dwoma przykładami. To się później tak straszliwie wlecze... mam wrażenie, że nawet jakby opisywał zasady do Chińczyka to by mu to zajęło 15 minut, bo po drodze bym słuchał:
"Rzucasz kością i poruszasz pionkiem o tyle pól do przodu, ile wyrzuciłeś oczek. Czyli jak wyrzuciłeś 4 oczka, to musisz się poruszyć o 4 pola. Nie możesz o 5. Nie możesz o 3 pola. Nie możesz też zrezygnować z ruchu. Zawsze musisz pionkiem ruszyć. Natomiast jeśli rzucisz kostką i wpadła ona pod szafę, a po wyciągnięciu nie wiesz ile oczek pierwotnie na niej było gdy się zatrzymała, możesz rozważyć ponowny rzut kością"
Ale to plus jak się gra z niedoświadczonymi osobami. W sensie niedoświadczonymi w grach w ogóle, nie tylko
  • Odpowiedz
tzn? Możesz streścić? xD


@Trixie: W skrócie: Mocarstwa to gra polskich autorów, która pojawiła się na wspieraczce i trzeba ją było wypromować. Została zaprojektowana kilkanaście lat wcześniej ("za szczeniaka", jak to się mówi) i ma kompletnie archaiczną mechanikę. Coś jak Chińczyk: rzucasz kostką i o tyle się przesuwasz. Nie ma tam za dużo strategii, po prostu turlanie. Festiwal losowości. Troll nagrał film na podstawie prototypu jaka to ta gra nie
  • Odpowiedz
Też nie przepadam za trollem ale nic do niego nie mam, tylko od czasu do czasu coś obejrzę. Jak dla mnie najlepsze kanały to ontable i granie w chmurach
  • Odpowiedz
@gierrappa od dawna go nie oglądam, a konkretnie od tego szczeniackiego nagrania "odwetowego" na zarzut, że nie szanuje komponentów do gry. Podniósł mi wtedy ciśnienie (unsub i nie oglądam). Ja rozumiem, że karty czy figurki to nie są relikwie, ale parafrazując klasyka "człowiek bardziej niż o żonę dba o ten sprzęt, a tu przyjdzie taki i rozwali".
  • Odpowiedz
@gierrappa: kiedyś oglądałem więcej, teraz trochę mniej bo nie chciałem oglądać filmów o tytanach (zupełnie nie interesuje mnie ta planszowka). Przyjemnie się ich słucha (z Przemkiem) co jest dużym plusem. Jak dla mnie są całkiem spoko. Obejrzyj i oceń sam :D
  • Odpowiedz
najlepsze kanały to ontable


@0_Stalker: Swoją drogą to też niezły fenomen. Kanał pojawił się nagle, na "rynku" który wydawałoby się, że jest już nasycony, a jednak odniósł sukces w krótkim czasie.
  • Odpowiedz