Wpis z mikrobloga

@Trixie: trzeba przyznać, że ten koleś jest też w pewnym stopniu fenomenem, bo aby wyglądać tak jak na poniższym filmie i wyrwać całkowicie normalnie wyglądającą żonę to naprawdę potrzeba szczęścia.

Przy nim Tomasz Terka to przystojny kawaler.
Clefairy - @Trixie: trzeba przyznać, że ten koleś jest też w pewnym stopniu fenomenem...
  • Odpowiedz
@Clefairy: Ja za nim nie przepadam i unikam filmów, gdzie jest jedyną osobą (najbardziej cenię Carlosa z tej ekipy), ale też sobie wybrałeś filmik na którym wygląda znacznie, znacznie gorzej niż normalnie. Odpal ostatni, gdzie ma koszulę i normalną fryzurę.

I tak wiadomo, że najlepszy jest gambit ;)
  • Odpowiedz
@Clefairy On i Kaczmar są obaj siebie warci. Obu unikam. Troll stracił dla mnie całkowicie wiarygodność po akcji z "Mocarstwami". Do tego gimbohumor i zamknięcie na starszego odbiorcę. Nagrania dość infantylne, o zerowej (dla mnie) merytoryce.

Kaczmar za to ma strasznie małe pojęcie o grach planszowych, poza tymi w które sam grywa. Za każdym razem jak nagrywa coś z jakimś gościem (albo sam u kogoś występuje jako gość) rzuca się w oczy
  • Odpowiedz
@Clefairy: Ale już w tamtym okresie mógł się ubrac w koszulę i uczesać, więc to żaden argument ;)

@Niekumaty_: Do Kaczmara nic nie mam, tez miewałem wrażenie, że na przestrzeni okołogrowej porusza się dość niepewnie*, za to jednocześnie cenię sobie oraz irytują mnie jego wyjaśnienia zasad.
Irytują, bo często wymieniając prostą zasadę musi ją wyjaśnić raz jeszcze innymi słowami, a na koniec poprzeć dwoma przykładami. To się później tak straszliwie
  • Odpowiedz
tzn? Możesz streścić? xD


@Trixie: W skrócie: Mocarstwa to gra polskich autorów, która pojawiła się na wspieraczce i trzeba ją było wypromować. Została zaprojektowana kilkanaście lat wcześniej ("za szczeniaka", jak to się mówi) i ma kompletnie archaiczną mechanikę. Coś jak Chińczyk: rzucasz kostką i o tyle się przesuwasz. Nie ma tam za dużo strategii, po prostu turlanie. Festiwal losowości. Troll nagrał film na podstawie prototypu jaka to ta gra nie jest
  • Odpowiedz
Też nie przepadam za trollem ale nic do niego nie mam, tylko od czasu do czasu coś obejrzę. Jak dla mnie najlepsze kanały to ontable i granie w chmurach
  • Odpowiedz
@gierrappa od dawna go nie oglądam, a konkretnie od tego szczeniackiego nagrania "odwetowego" na zarzut, że nie szanuje komponentów do gry. Podniósł mi wtedy ciśnienie (unsub i nie oglądam). Ja rozumiem, że karty czy figurki to nie są relikwie, ale parafrazując klasyka "człowiek bardziej niż o żonę dba o ten sprzęt, a tu przyjdzie taki i rozwali".
  • Odpowiedz
@gierrappa: kiedyś oglądałem więcej, teraz trochę mniej bo nie chciałem oglądać filmów o tytanach (zupełnie nie interesuje mnie ta planszowka). Przyjemnie się ich słucha (z Przemkiem) co jest dużym plusem. Jak dla mnie są całkiem spoko. Obejrzyj i oceń sam :D
  • Odpowiedz
najlepsze kanały to ontable


@0_Stalker: Swoją drogą to też niezły fenomen. Kanał pojawił się nagle, na "rynku" który wydawałoby się, że jest już nasycony, a jednak odniósł sukces w krótkim czasie.
  • Odpowiedz