Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 156
W pracy mamy zbiórkę na prezent świąteczny dla szefowej. 10 zł od głowy. Jedna z koleżanek powiedziała, że ona nic nie da bo szefowa jest do dupy i elo benc. Pozostałe dziewczyny stwierdziły, że dadzą szefowej prezent z zastrzeżeniem, że jest od całej ekipy oprócz powiedzmy Zosi. Ja mówię, żeby dały spokój i tego nie mówiły bo po co robić kwasy jakieś. One, że jestem nudna xD powiedzielibyście, że jedna się nie złożyła? Nie mogę dodać ankiety na telefonie :( #pracbaza i trochę #logikarozowychpaskow
  • 91
Pozostałe dziewczyny stwierdziły, że dadzą szefowej prezent z zastrzeżeniem, że jest od całej ekipy oprócz powiedzmy Zosi.


@Spajkodron3000: Skoro juz bawia sie w te dziecinade, to niech po prostu dorzuca tam kartke z podpisami osob, ktore sie zlozyly. Szefowa i tak nie przeczyta, a nawet jesli, to pewnie nie zwroci uwagi na to, kogo brakuje. Wilk syty i owca cala ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vielokont: pewnie bym im to zaproponowała ale raz, że to pewnie nie poskromi ich żądzy zemsty a dwa, że mają mnie za najnudniejsza osobę świata i każdą moją propozycję kwitują "dobra a coś ciekawszego?" XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Blaskun: u kobiet ich rodzaju to tak nie działa, że jak się postawisz to masz szacunek. Wtedy nie masz życia w pracy. Z resztą wiesz ja mam to ogólnie w dupie, robię swoje, jak ktoś chce się zamienić a mi pasuje to się zamienię, jak chcą dać prezent szefowej droga wolna. 8h i się odcinam od tego totalnie. Ale szanuje ludzi takich jak ty, którzy potrafią uderzyć pięścią w stół i