Wpis z mikrobloga

Na #!$%@? piją kawę ludzie którzy nie lubią kawy? Przychodzisz do kuchni w robocie z kubkiem a tu taki #!$%@?, kolejka bo zawsze trafi się taki jeden który nie może wypić normalnej kawy, tylko #!$%@? jakieś late macziato benissimo ze spienionym mlekiem kurła bambusa czy innego #!$%@?, a ekspres do kawy będzie się z tym #!$%@?ł nastepne 15 minut bo musi sciągnąc instrukcje z serwera na górze Fudżi, potem nagrzewanie, płukanie, spienianie, sranie, a na koniec wychodzi napój który składa się w 90% z mleka, w 50% z powietrza, a kawy jest tam 0,0001%. Napój "kawowy" dla ludzi którzy po prostu nie lubią kawy, ale haha taki ze mnie kawosz, poniedziałki mocno, nie rozmawiaj do mnie rano zanim nie skończe kawy xD

#pracbaza
  • 19
@mag_zbc nie wiem, co bardziej pasuje jako komentarz do tego wpisu, obrazek poniżej, czy: EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I KAWĘ BĘDZIE MOŻNA PIĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD PIJĄ Z MLEKIEM.
portugalka - @mag_zbc nie wiem, co bardziej pasuje jako komentarz do tego wpisu, obra...

źródło: comment_y6XnkCANiBZTTXQzCER0rdsZnATvdSpA.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mag_zbc: mnie tylko zastanawia jaki to ma sens taki słodki napój nie pobudza a u mnie wrecz dziala odwrotnie, jak cos ma tyle mleka i cukru to daje mi chwilowe 10 min pobudzenie i zmeczenie wraca to juz lepiej dupnac monsterka xD
@pani_indyk: dziękuję i rękę podaję, kawa to sperma szatana, piłem dwa razy, nigdy wiecej. Aż dziw że za drugim nie rzygalem, bo po pierwszym odruch a'la "o jeden kieliszek za daleko" był mocny. Jak można lubic to #!$%@?.