Wpis z mikrobloga

Hej, potrzebuję urlopowej inspiracji. Chciałbym wybrać się na wakacje z żoną na dwa tygodnie na początku lipca. Docelowo miks zwiedzania, trekkingów, podziwiania przyrody, przeplatany z wylegiwaniem się na plaży i kolacyjkami na starówce. Docelowo gdzieś w Europie. Najlepiej żeby nie było zbyt daleko do jakiejś większej mieściny z ładną starówką. Jak do tej pory najbardziej podobało mi się w okolicach Chani na Krecie (Balos i Elafonissi pozamiatały) i w okolicach Dubrownika w Chorwacji. Porośnięte iglakami skaliste plaże w Chorwacji to było coś pięknego :) Ilość opcji w necie jest przytlaczajaca i od nadmiaru opcji boli głowa ale byćmoże ktoś z was stał przed tym wyborem i jest w stanie coś doradzić :) #wakacje #chorwacja #kreta #podrozujzwykopem #podroze
  • 12
gdzie się tam najlepiej zatrzymać?


@Kuba_prezes: najlepiej to nie w jednym miejscu bo kraj zdecydowanie warto objechać po największych atrakcjach (jest malutki).

Ja spałem w Zabljaku w górach Durmitor (magiczna trasa P14, chyba najpiękniejsza trasa samochodowa tej części Europy), w Barze, w Kotorze i w malutkiej mieścinie Rijeka Crnojevica przy jeziorze Szkoderskim i jednym z pocztówkowych widoków Czarnogóry (pic. rel.).

Zatrzymywanie się w jednym miejscu nie do końca ma sens bo
Pobierz Krupier - > gdzie się tam najlepiej zatrzymać?

@Kuba_prezes: najlepiej to nie w je...
źródło: comment_olKT4juK5wobusQfHVWptimlFEq3FItc.jpg
@Kuba_prezes: Chorwację #!$%@?ło z cenami już w 2017 jak byłem, teraz nawet nie chcę wiedzieć co się tam dzieje. XD

Czarnogóra spokojnie połowę tańsza, może 40%. Bośnia jeszcze tańsza będzie pewnie (ale tu trip po kraju robię dopiero w przyszłym roku, póki co byłem tylko w Sarajewie).