Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zuben: Ehh, nawet nie chce myśleć o tych disneyowskich filmach (poza spinoffami), a kiedyś twierdziłem że szrotu większego od nowej trylogii się zrobić nie da xD
Najbardziej żałuję, że w sumie Disney mógł użyć dobrej i sensownej fabularnie książkowej podbudowy z EU znanej jako trylogia thrawna, a zaczął tworzyć taki shit (albo recykling jak 7 część "wcale-nie-jestesmy-zakamuflowanym-remakiem-nowej-nadziei")
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zuben: Star Warsy to od zawsze były średnie filmy jak chodzi o fabułę i aktorów.
Stara trylogia wybiła się efektami specjalnymi gdyż były ponadczasowe wtedy.
Obecnie te efekty są średnie a poziom aktorstwa i scenariusze dalej są na żałosnym poziomie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Zuben Wystarczyło obejrzeć przebudzenie mocy żeby się przekonać że Disney robi lewicowy chłam i nie ma sensu oglądać jakiejkolwiek kolejnej części
  • Odpowiedz
  • 0
@Zuben też obejrzałem kilka dni temu drugi raz - za pierwszym razem jakoś chyba byłem zaslepiony i podjarany nową częścią, że nie zauważyłem jak głupia i słaba była ta część :(
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zuben: wiem że to niepopularna opinia ale uważam że "Atak klonów" nie był taki zły ( ͡º ͜ʖ͡º) Oglądając go czułem jakieś emocje a przy części 7 i 8 jakby po lobotomii ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zuben: ja też po jakimś czasie i po obejrzeniu 7 stwierdziłem że 1,2,3 takie złe nie były chociaż z początku w ogóle mi ich styl nie podpasowal. Ale jak już zobaczyłem ten gwałt w postaci 8 to części 1,2,3 są ekstra a 4,5,6 to mistrzostwo. Jak w 8 ganiali się całymi flotami po kosmosie to było to takie dziecinne i niepoważne że klimat Star Wars całkowicie znikł. Nie wspominając o
  • Odpowiedz