Wpis z mikrobloga

moja kolezanka myslala, ze umowila sie na randke z egzotycznie wygladajacym brunetem typu alvaro, a przyszedl cygan ledwo mowiacy po polsku i uwazam, ze to nieprzyzwoicie smieszne xD
#tinder
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cheeseburgg: A kto z kim się spotyka to jego sprawa i nie wiem po co ludzie piszą, że Murzyni, że Albańczycy etc. Jak ktoś coś głupiego zrobi to najwyżej poniesie konsekwencje i nie widzę sensu nad tym się rozwodzić.
  • Odpowiedz
Wiem, że oni nie są tym samym narodem co Rumuni więc zastanawia mnie ta kwestia szczególnie przy tych osobach, które właśnie z tej Rumunii nie pochodzą.


@GhostxT: Cyganie to lud pochodzenia Indyjskiego. Mają swój własny język, ale jest tyle dialektów, że teoretycznie mogą się nie dogadać pomiędzy sobą xD

Rumunie mają też własny język i są z grupy narodów romańskich.
  • Odpowiedz
@Cheeseburgg

Polakom podobają się zgrabne dziewczyny, szczególnie o urodzie hiszpańskiej bądź włoskiej - najlepiej jakby nie były polkami. Myślałem, ze ta p0lka to p---------e wykopków, ale okazało się, ze tak nie jest. Wszystkie polki są takie same. W tym sensie, ze ubierają się podobnie, choć mówią, że są inne niż wszystkie. Zachowują się podobnie, choć mówią, ze jest inaczej. To jest w polkach najgorsze. Obłuda, fałsz i zakłamanie. Żądają od partnera
  • Odpowiedz
@Cheeseburgg: udawanie zagraniczniaka to jeden z latwiejszych sposobow na podryw w polsce, i mowie to serio - kiedys jakies laski do mnie zadaly tylko dlatego ze stalem na przystanku obok dwoch Murzynow i gadalem z nimi po angielsku, tak samo w klubie jak stalem z jakimis Erazmusami, a udawanie Brytyjczyka/Szweda to juz kompletnie easy way to get laid - wystarczy nie mowic po angielsku z ruskim akcentem, co jest proste
  • Odpowiedz
Romowie używają jakiegoś własnego jednolitego języka? Wiem, że oni nie są tym samym narodem co Rumuni więc zastanawia mnie ta kwestia szczególnie przy tych osobach, które właśnie z tej Rumunii nie pochodzą.


@GhostxT:
Romowie mają z Rumunami i Rumunią tyle wspólnego co Polacy z Portugalią.
Romowie to wędrowny lud wywodzący się z Indii (przywędrował do Europy z tychże).
Niby w Rumunii wg statystyk (XD) jest ich najwięcej (600 tys -
  • Odpowiedz
@henius: Moja koleżanka ma męża Albańczyka i co w tym dziwnego,Albania jest podzielona są chrześcijanie i muzułmanie, on jest chrześcijaninem, normalny facet jak kazdy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz