Wpis z mikrobloga

moja kolezanka myslala, ze umowila sie na randke z egzotycznie wygladajacym brunetem typu alvaro, a przyszedl cygan ledwo mowiacy po polsku i uwazam, ze to nieprzyzwoicie smieszne xD
#tinder
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cheeseburgg: ahhh przypomniałaś mi piękną historię sprzed lat około 16, pojechałem z moją dziewczyną na wakacje do Grecji, wycieczka autokarowa. W grupie znalazły się 4 dziewczyny z Krakowa które przeżywały jak to nie będą ujeżdżać Greków i wcale nie kryły się, że jadą na seksturystykę, całą podróż śmichy hihy... Po dojechaniu na miejsce od razu zakręcili się koło nich jacyś panowie golfem 3, p0lki wsiadły i pojechały. Po powrocie uświadomiono
  • Odpowiedz
  • 28
@Cheeseburgg Co ciekawe, to mieszkając na wyspach widzę na swojej ulicy takiego typka po 40, który wyglądał na zmieszanego. Chwila kontaktu wzrokowego i podchodzę do faceta, bo wjechał w moje sąsiedztwo, którego droga jest ślepą uliczką. Widzę, że słabo mówi po angielsku, nie potrafi powiedzieć skąd jest, no ale zauważyłem że gdy skierował przez chwilę ekran telefonu z Google maps, to język domyślny miał ustawiony na polski. Pytam się go czy
  • Odpowiedz