Wpis z mikrobloga

@mrginekomastia: Wszystko działa jak sobie kupujesz kody, grasz w gry z gamepass itd. Normalna pełnoprawna konsola bez napędu i tyle.
Nie pograsz w gry z płyt, nie kupisz używanej. Możesz polować na promocje na jakichś g2a, cdkeys itd.

Jeżeli zamierzasz i tak grać (kupować) w wersje cyfrowe i nie interesuje cię handel używkami to możesz brać.
Ja mam wersję z napędem a nie pamiętam kiedy używałem - mógłbym wymontować i komuś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mrginekomastia: @m4rciniak: u mnie to samo, napęd w konsoli jest a równie dobrze mogłoby go nie być. Używane gry jak tak zaglądam do sklepów też potrafią kosztować więcej niż wersje digital w promocji. Do tego granie w kilka tytułów na przemian i zmienianie płyt żeby zagrać to jest żart. Sens napędu widzę tylko jako odtwarzacz Blu-ray gdzie w Polsce to też tak średnio przy cenach za filmy.
Poza brakiem napędu
@sodomek: gamepass daje mi dostęp do gier na wybrany okres i mogę sobie pykac, tak? Czyli są trzy opcje, albo kupuje gry ze sklepu xboxa, kupuje gierki po taniości na g2a albo gamepass i mam dostęp do gier z puli która tam jest na określony czas?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mrginekomastia: tak, w gry z gamepassa grasz tak długo jak długo masz aktywny gamepass, gry tam się zmieniają ale na ogół przez około rok gra jest dostępna, gry od Microsoftu forza, halo, gears, minecraft itp są na stałe w gamepassie. Do tego masz te dwie darmowe gry na stałe jak masz gamepass ultimate. A tak to kupujesz albo w sklepie Xbox albo klucze na g2a i ściągasz że sklepu.
Ja mam te wersję all digital. Też jestem początkujący. Powiedzcie mi, kupiłem grę za jakieś grosze ale teraz widzę że to współdzielenie konta i co chwilę wyskakuje komunikat "zaloguj się na konto z którego kupiono grę lub zainstalowano aplikacje....."
Da się to jakoś wyłączyć? #xboxone