Wpis z mikrobloga

Ja to mam szczęście. Bo, jak to było? Głupi ma zawsze szczęście? No więc zmierzam do ubera, zamyśliłam się i przez to wsiadłam z przodu zamiast z tyłu jak to w limuzynie z prywatnym kierowcą. Pośmieszkowałam chwilę z gościem, że się zagapiłam, ale już se posiedzę koło niego. No i pierwszy raz w uberze zapięłam pasy, taki odruch bezwarunkowy gdy siadam koło kierowcy. Z tyłu go nie mam, bo jestem nieodpowiedzialną kretynką. No i co się wydarzyło? Na skrzyżowaniu baba wjechała w nas powodując wypadek. Pierwszy w moim życiu. Przecież jakbym siadła normalnie z tyłu to bym w najlepszym wypadku rozwaliła sobie głupi ryj. A tak nie. Wciąż cały. Kolejna nauczka życiowa do kolekcji ( ) #uber #przygoda #debil
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@emilkos8: jak można nie zapinać pasów z tyłu? Przecież ja jako kierowca nawet nie ruszam gdy osoby w aucie pasów nie mają zapiętych i każdy powinien tak robić. Osoba bez pasów w czasie wypadku jest bardziej niebezpieczna niż auto jadące na czołówkę bo może nam nakirwiać po samochodzie i calkowicie uniemożliwić manewry by czegos uniknąć. Z jak nieodpowiedzialnymi ludzmi ieździsz że pozwalają Ci na jazdę bez pasów?
  • Odpowiedz