Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
I ja chciałem podziękować wszystkim za ostatnie trzy miesiące. Może udzielam się rzadko ale streama śledziłem aż za bardzo.

Fajnie, że te dwie edycje były tak różne. Trzecie znowu będzie startować z innego pułapu bo sami uczestnicy nie będą wiedzieć jak rozgrywać. Bardziej być sobą czy bardziej grać.

Produkcja czyta wykop i jestem dziwny, że tak mało korzysta z rad jakie tu padają. Możnaby ten program podkręcić niewielkim nakładem sił.

#bigbrother
  • 5
@Abstrakcyjny: ten fragment o korzystaniu z rad wykopu - tak sobie przypominam ile razy jak tu czytałam, że można to czy tamto wprowadzić, to wielokrotnie pomysł sam w sobie wywoływał u mnie śmiech - też zupełnie nie rozumiem - co że niby scenariusz zatwierdzony mieli??
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kate-feather: wtorek od 13 do 17 leżakowanie.
Już wolałbym żeby jasny komunikat byl, ze każdego dnia mieszkańcy mają czas dla siebie.

Bawiły mnie też sytuację w których mówili im że coś będzie za 20 minut a było za 40. Oni może nie mieli takiego poczucia czasu, my tak
@Abstrakcyjny: bo widzisz my spijaliśmy każdą kroplę zadania miedzy ich turbodrzemkami, analizowaliśmy każde pierdnięcie, mrugnięcie czy tam skład chemiczny wafli lub instrukcję budowy namiotu nam czas mijał inaczej
( ͡° ͜ʖ ͡°)