Wpis z mikrobloga

@Zielony34: Są zestawy za 500 całe z 20 k przejeżdzą :P wymiana samemu i można ekonomicznie :D

Pakiet startowy to tylko oleje i filtry reszta wedle uznania, nie trzeba wymieniać hamulców, klocków i rozrządu jeśli są jeszcze dobre. Swojego paska kupiłem za 5500 i miał wlepe z jakiego salonu z wymianą rozrządu to się tego trzymam, olej zmieniłem dla świętego spokoju bo to 150zł i tyle 0 dodatkowych kosztów.
Racja więc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@markus666: luksus? Trochę się nie zgodzę. Wygoda, owszem, ale nie luksus... Samochód jest potrzebny, zwłaszcza na wsiach i mniejszych miejscowościach, w miastach możemy korzystać z komunikacji, owszem, ale nie wyobrażam sobie rodziny podróżującej w czwórkę zatłoczonym autobusem.
Są zestawy za 500 całe z 20 k przejeżdzą :P wymiana samemu i można ekonomicznie :D


@Niebadzlosiem: jak ktoś ma jeździć do sklepu to tak, dla mnie to jest 10 miesięcy jazdy max.

miał wlepe z jakiego salonu z wymianą rozrządu to się tego trzymam


@Niebadzlosiem: kiedyś słyszałem, że te wlepy są jak WZtki z hurtowni motoryzacyjnej - możesz sobie na tym napisać, co chcesz. Pasek Contiego pewnie ze 150,
@Zielony34: No wiadomka wszystko zależy od portfelu i trasy dojazdu. Ja mam 20km do pracy wioska -> miasto->wioska i robię jakieś 12k rocznie więc cudu samochodu nie potrzebuje :)
Parę tras do roku 200km w góry i tyle :D
Ja tylko diesle 1.9tdi mam 3 auta i każdy z nich z tym silnikiem xD Więc świece i cewki odpadają ;P
O kurde to żeś mnie zmartwił tą naklejką no nic wpadnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niebadzlosiem: nie ma się z czego śmiać, to ty płacisz i ty utrzymujesz. Nie istotne, jaka jest cena za samochód. Kupno to dopiero początek wydatków.

Rozważ LPG, bo przy ostatnich podwyżkach i tak Diesel drożej wychodzi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niebadzlosiem: prosta benzyna na wtrysku pośrednim wytrzyma ci tyle sam. Zresztą robisz tak małe przebiegi, że dla ciebie to bez różnicy, jaki przebieg. Zawsze przy LPG z kosztami wyjdziesz na plus. Jak pisałem - Passat ma dwa fajne silniki 1.8 20v 125KM i 2.0 8v 115Km. Oba silniki niezajebywalne, jak SDI.
przeczytaj że zrozumieniem co napisałem. Sprzedawcy nie karmią mnie bzdurami gdyż sam sprzedaje samochody i wiem że kupuję gruz, który trafia do magika i jest tym co zachwalasz i jeszcze zarabiasz

@JasniePanMateusz: Ja zachwalam te, które nie są po magicznej naprawie u Ciebie.
Wystarczy by kupić jeden samochód na długo.

na rynku wtórnym samochód możesz kupić dobry, ale to tylko 5 procent

Wydaje mi się że więcej. 5% to nie trafia