Wpis z mikrobloga

@Student_AWAS: Póki co to silnik graficzny świetny, interfejs bardzo miły i łopatologiczny, świetną rzeczą jest możliwość rozbudowywania budynków wobec wzrastających potrzeb bez niszczenia infrastruktury. Dobrze też jest pomyślane planowanie przystanków na ulicy (jak na szybko dokupimy taboru do danej linii to automatycznie busy z zajezdni rozjeżdżają się w rożne kierunki na trasie tak, by rozłożyły się równomiernie na całej trasie zamiast lecieć naraz na ten sam przystanek)

Fajno, ładno, polecam.
  • Odpowiedz
@Naku: grałem 5 godzin póki co (kampania) - trybu sandbox jeszcze nie dotykałem (bo kampania fajnie pokazuje zmiany technologii) - i śmiało moge powiedzieć że tak jak jedynka mnie zaciekawiła, tak dwójka sprawiła że darowałem sobie sesje w RDR2, ETS2, Workers and Resources, Post Scriptum i Noite by po prostu patrzeć jak moje ciufcie i koniki dowożą towar :)
  • Odpowiedz
@FireFucker: Wygląda ślicznie :D a mógłbyś napisać czy gra stanowi jakiekolwiek wyzwanie (może pograłeś dłużej)
Ostatnio próbowałem Railway Empire ale było zbyt banalne, łatwo narobić pociągów i połączyć całą mapę, nie sposób zbankrutować, brak wyzwania zabił dla mnie tę grę, a z tego co widzę to na streamach z Fevera wszyscy mają pierdyliardy dolarów
  • Odpowiedz