Wpis z mikrobloga

@Triplesix:
dużo zależy od "świeżości" danego piwa. Style nie są chodliwe, czasem od momentu produkcji do momentu konsumpcji mija kilka miesięcy, więc piwo traci swój wymiar chmielowy i utlenienie potrafi zdemolować smak.

Btw, próbowałeś RISa z linii Behemotha pt. bafomet?
@BrowarPERUN: ja ich nie krytykuję, kupuję regularnie w pakietach po 10 z każdego z obu rodzajów jak są dostępne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie ma dla mnie w nich tego przysłowiowego efektu wow, ale to bardzo solidne piwa do których lubię wrócić.

Bafomet jeszcze jeden mi został w zapasach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bardzo dobra propozycja na zimowy wieczór.

Ogólnie cała seria behemoth
PS.

Bardzo polecam też 'Blackcyl' od Trzech Kumpli, jak ktoś zabłądzi w tym poście szukając ciekawej, ciemnej ipy, najlepiej w pakiecie z Profanum i black ipa z browaru stu mostów- niby takie same, a zupełnie różne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Triplesix:

Nie ma dla mnie w nich tego przysłowiowego efektu wow, ale to bardzo solidne piwa


w zasadzie, takie było założenie do tych piw, cieszę się że z konsumenckiego punktu widzenia jest to zauważalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

większość Waszych 'własnych' piw jakie próbowałem zupełnie mi nie podchodzi

no cóż, mamy bardzo szeroką gamę smaków i trzeba zaakceptować indywidualny wymiar gustu konsumenta - nie wszystko będzie mu