Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!

Na przygotowanie i weryfikację paczek zostało już tylko 5 dni. W tej chwili mamy zweryfikowanych ok. 250 paczki. Niestety już teraz wiemy, że nie wszyscy, którzy wzięli udział w losowaniu, wyślą swoje paczki – w takich przypadkach Ściana Wstydu jest na bieżąco aktualizowana, a my jesteśmy w kontakcie z nadawcami celem przekierowania ich paczek i utworzenia nowych par tak, żeby nikt nie został bez swojego prezentu.

Pamiętajcie, że termin weryfikacji paczek mija 19 grudnia o 23:59, a dzień później mija termin wysyłki i podania numeru przesyłki na stronie zabawy. Podane terminy są nieprzekraczalne dlatego nie zostawiajcie weryfikacji na ostatnią chwilę, bo w razie problemów np. z Internetem czy w przypadku odrzucenia zdjęcia możecie nie mieć już czasu na poprawę. Spodziewamy się, że mimo to wiele zgłoszeń wpłynie w ostatniej chwili, dlatego też nie możemy Wam również zagwarantować, że zgłoszenia będą rozpatrywane natychmiastowo. Jeśli zdjęcie zostanie odrzucone po terminie, nie będzie możliwości jego poprawy, co skutkować będzie wpisaniem nadawcy na Ścianę Wstydu.

Przypominamy również, że paczki muszą spełniać minimalne wymagania, tj: wartość minimum 50zł, spersonalizowana zawartość oraz list, którego przynajmniej fragment powinien być widoczny na zdjęciu. Zdjęcie powinno być na tyle dobrej jakości, a elementy paczki tak ustawione, żeby możliwe był ich zidentyfikowanie podczas weryfikacji.

Pozdrawiamy – Ekipa wykoPAKI

#wykopaka
Pobierz
źródło: comment_zJr3UFWLW33X3R2dRF5VX5iNndWQ1vdr.jpg
  • 37
@mxala: na tym etapie nie jest to konieczne - paczki dla osób ze Ściany Wstydu zostały już przekierowane do nowych odbiorców. To czy będziemy "uruchamiać wolontariuszy" okaże się po zamknięciu weryfikacji i później wysyłek.

@mat9: możesz pisać, czytamy tam wiadomości.