Wpis z mikrobloga

@Jacob10294JJ:

#gogetter #wyjsciezprzegrywu ##!$%@? #rozwojosobistyznormikami #rozwojosobisty
#przegryw ##!$%@? ##!$%@? #nofapchallenge #tfnogf #wygryw

Social Media Detox - dzień czwarty

Dzień dużo spokojniejszy niż zwykle, mózg zaczyna się przyzwyczajać do braku #!$%@? bodźców.
Jutro co miesięczny zjazd na uczelni. Za półtora miesiąca sesja. To już drugi rok. Pewnie jutro zanudze się na śmierć. No nic, weźmiemy netbooka i będziem oglądać Bojacka Horsemana albo jakiś inny syf. Dzisiaj odezwali się do mnie znajomi z którymi nie widziałem się blisko 6 miesięcy, wyszliśmy na piwo aby pogadać o tym jak minął tydzień. W sumie było fajnie, po drodze minęliśmy grupkę dynamiczniaków. W sumie spoko ludzie, spytali się o szluge, koleżanka grzecznie poczęstowała a oni życzyli nam dobrej nocy i zabawy zmierzając do klubu. Jednak te dynamiczniaki nie takie złe. Mi samemu zaczęło być lżej bez telefonu, Jeszcze parę dni i smartfon w mojej kieszeni stanie się cegłą aniżeli użytecznym narzędziem
Swoją drogą spotkanie się udało i jeszcze dzisiaj udało mi się odebrać dwie paczki z Paczkomatu, jedna to książka Carla Sagana "Miliardy, Miliardy. Rozważania o życiu i śmierci u schyłku tysiąclecia" a druga to singiel Stardusta - "Music Sounds Better with You" na krążku płytowym.
Piątek zaliczam do udanych.
Koniec wpisu
Pobierz J.....J - @Jacob10294JJ: 

#gogetter #wyjsciezprzegrywu ##!$%@? #rozwojosobistyznor...
źródło: comment_1ffAok6mHRLtAJExD4IXUFhTxWOs5pPt.jpg
  • 5