Wpis z mikrobloga

Dziewczyna powiedziała, że nie każdy w związku musi uprawiać seks.

Najgorsze, że dwa lata temu twierdziła, że kiedyś chce mieć dzieci.

Jeśli mirki czekacie na ten pierwszy raz - to nie warto :(

(5 lat razem oboje katolicy(nie praktykujący), studiujący bardzo dobre, prestiżowe kierunki)

#pytanie #zwiazki #seks #rozowepaski #logikarozowychpaskow
jmuhha - Dziewczyna powiedziała, że nie każdy w związku musi uprawiać seks.

Najgor...

źródło: comment_dCA9d9nMdkDpeNs82JrJYy9yC5x0IeYs.jpg

Pobierz
  • 89
@jmuhha: Nie uprawianie seksu weszło w nawyk?
Jesteś pewny, że ona nie ma kogoś na boku albo coś takiego?
Stwierdzenia, że nie każdy w związku musi uprawiać seks to jakby stwierdzić, że nie każdy samochód musi jeździć. Związek to przede wszystkim bliskość, intymność i spełnianie potrzeb, w tym seksualnych. Więc wydaje mi się, że to stwierdzenie to usprawiedliwianie czegoś, rozmawiałeś z nią o tym dlaczego tak uważa?
@ragnar-lodbrok-1992: Tak, rozmawialiśmy o tym, de facto rozmawiamy o tym intensywniej od roku. Mówi, że jeśli związek funkcjonuje (nie przeczę) to po co zmieniać coś dobrego. Po prostu jakby.... tworzymy udaną parę ale bez seksu.
@jmuhha: w robocie, w nadgodzinach, w różnych formach, w domu nie było nawet przejawek tego ( ͡° ͜ʖ ͡°). Współczuje jak masz taką sytuację, więc tym bardziej zastanawiałbym się nad moim przypadkiem w Twoim podejściu do tego, dlaczego jej się nie chce.

#postjestbaitfree
@jmuhha: denerwuje mnie to jak mało jesteśmy skorzy do poświęceń. Ja też wielu rzeczy nie lubię robić, ale o ile są to drobnostki, które wiem, że sprawią radość bliskiemu to je wykonuję. Przyniesienie czegoś, obowiązki domowe, jakieś wyjazdy czy wyjścia gdzieś. Uważam, że właśnie o to w związku też chodzi, z jednej strony nie róbmy nic wbrew sobie, ale też nie bądźmy egoistami do przesady. Seks w związku jest ważny i
@jmuhha: Nie jestem w stanie nawet opisać tego, jak bardzo wedlug mnie to jest pomieszane. Kontrolujesz ją, jak i kiedy chodzi do pracy i wraca do domu, ona uważa, że związek bez seksu jest ok, Ty piszesz post na portalu ze śmiesznymi obrazkami, że "nie warto" jednocześnie liczysz na to, że "jej przejdzie" i wszystko będzie tak jakbyś chciał (czyli rozumiem, że związek z seksem)? Nie uważasz tego za ostro #!$%@?