Wpis z mikrobloga

@jmuhha:

pilnuje jej godzin pracy i powroty do domu jak coś


Pasterz nawet owiec nie pilnuje, tresuje psa do tego, a Ty mówisz że pilnujesz ją? ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mnie ex w pracy zdradzała na biurku służbowym, deal with dat jak tak pilnujesz i myślisz, że może to jej LIBIDO ( ͡° ͜ʖ ͡°).

A tak poza tym, to

@TUendakbaocmzbyenrski

Wyszalała się
  • Odpowiedz
@jmuhha: Nie uprawianie seksu weszło w nawyk?
Jesteś pewny, że ona nie ma kogoś na boku albo coś takiego?
Stwierdzenia, że nie każdy w związku musi uprawiać seks to jakby stwierdzić, że nie każdy samochód musi jeździć. Związek to przede wszystkim bliskość, intymność i spełnianie potrzeb, w tym seksualnych. Więc wydaje mi się, że to stwierdzenie to usprawiedliwianie czegoś, rozmawiałeś z nią o tym dlaczego tak uważa?
  • Odpowiedz
@ragnar-lodbrok-1992: Tak, rozmawialiśmy o tym, de facto rozmawiamy o tym intensywniej od roku. Mówi, że jeśli związek funkcjonuje (nie przeczę) to po co zmieniać coś dobrego. Po prostu jakby.... tworzymy udaną parę ale bez seksu.
  • Odpowiedz
@jmuhha: w robocie, w nadgodzinach, w różnych formach, w domu nie było nawet przejawek tego ( ͡° ͜ʖ ͡°). Współczuje jak masz taką sytuację, więc tym bardziej zastanawiałbym się nad moim przypadkiem w Twoim podejściu do tego, dlaczego jej się nie chce.

#postjestbaitfree
  • Odpowiedz
@jmuhha: denerwuje mnie to jak mało jesteśmy skorzy do poświęceń. Ja też wielu rzeczy nie lubię robić, ale o ile są to drobnostki, które wiem, że sprawią radość bliskiemu to je wykonuję. Przyniesienie czegoś, obowiązki domowe, jakieś wyjazdy czy wyjścia gdzieś. Uważam, że właśnie o to w związku też chodzi, z jednej strony nie róbmy nic wbrew sobie, ale też nie bądźmy egoistami do przesady. Seks w związku jest ważny i
  • Odpowiedz
@jmuhha: Nie jestem w stanie nawet opisać tego, jak bardzo wedlug mnie to jest pomieszane. Kontrolujesz ją, jak i kiedy chodzi do pracy i wraca do domu, ona uważa, że związek bez seksu jest ok, Ty piszesz post na portalu ze śmiesznymi obrazkami, że "nie warto" jednocześnie liczysz na to, że "jej przejdzie" i wszystko będzie tak jakbyś chciał (czyli rozumiem, że związek z seksem)? Nie uważasz tego za ostro #!$%@?
  • Odpowiedz
@jmuhha: Jak bez seksu to raczej nieudaną. Chyba, że seks dla ciebie nie ma znaczenia, ale jeśli o tym piszesz to raczej ma znaczenie i się oszukujesz. Co twoim zdaniem w takim razie świadczy o tym że jesteście udaną parą?
  • Odpowiedz
@PanJapson: ale u nas jest dużo czułości. Wiele rzeczy robimy razem. Podróżujemy, chodzimy do znajomych. Te dni są serio spoko.Więc tych "doznań" jest dużo.
  • Odpowiedz