Wpis z mikrobloga

@zlotypiachnaplazy: Się nie zdziw jak zobaczysz czym są zaburzenia chromosomów płci.
Ewentualnie jak już powołujesz się na poważne źródło o milionie płci to sprawdź czy komukolwiek chodzi o te biologiczne odmiany wynikające z chromosomów czy może jednak społeczną płeć.
A w kontekście nauki to jeszcze warto sprawdzić czym jest transseksualizm i czy aby na pewno odnosi się do zmian chromosomów czy może jednak "dostosowywania" ciała do mózgu pacjenta. Dostosowywania w
  • Odpowiedz
@zlotypiachnaplazy: Dosłownie nikt (poza jakimś promilem promila) nie uważa, że istnieje biologicznie więcej niż 2 płcie ale walcz dalej z tym chochołem. Zawsze jest mowa o płci społecznej, ewentualnie o tym, że istnieje więcej wyznaczników płci niż tylko jeden w postaci chromosomów.
Już pomijam, że w NYC nie chodziło o gender tylko o gender identity i gender expression, nawet przykład który wrzucasz nie ma żadnego związku z tym co piszesz.
  • Odpowiedz
@Ptrg: Dalej rób ludziom wodę z mózgu, niech debile łykają te fantasmagorie. Ludzie którzy wierzą w takie pseudonaukowe #!$%@? zasługują na los wierzących w takie rzeczy. Nie ma już religii, więc sekciarze muszą tworzyć swoje sekty w oparciu o pseudonaukę. Jak nie astrologia, jak nie wróżbita Maciej, to ideologia LGBT. Ciemnota zalewa ludzkie rozumy, do tego stopnia że kwestionują oczywiste różnice między kobietami a mężczyznami.
  • Odpowiedz
Dosłownie nikt (poza jakimś promilem promila) nie uważa, że istnieje biologicznie więcej niż 2 płcie ale walcz dalej z tym chochołem. Zawsze jest mowa o płci społecznej


@Ptrg: no dobra są te płcie społeczne i co w zwiazku z tym? mamy jakoś specjalnie traktowac takie osoby? dawać im specjalne przywileje czy jak? serio pytam i oczekuje serio odpowiedzi bo nie wiem o co walczą tak zwani tęczowi
  • Odpowiedz
Dosłownie nikt (poza jakimś promilem promila) nie uważa, że istnieje biologicznie więcej niż 2 płcie


@Ptrg: lol dosłownie nikt nie uwaza ze istnieje 2+2=4 matematycznie.. ale lewakotycznie to czasami jest 5!
  • Odpowiedz
@Ptrg: ja jebe xD kolego masz swój własny świat w którym babranie się w tym szambie nazywa się nauką
Płcie są dwie, jak ktoś ma problem z tym, kim jest to jest chory psychicznie,
Pozdrawiam
  • Odpowiedz
  • 1
@Matrioszkawkieszeni już dajemy. Chcesz przykładu gender które istnieje od setek lat, ma specjalne przywileje i obchodzi sie z nimi jak z jajkami? To popatrz na księży i zakonnice. Identyfikuja sie jako wysłannicy Boży, chociaż nie maja żadnych dowodow na swoje powołanie nadane przez wszechmogacy byt poza swoimi twierdzeniami, wymagaja używania odpowiedniego zaimka wobec ich osób i mają w dupie swoją seksualną płeć, a nawet ubierają sie w suknie i nikomu to
  • Odpowiedz