Wpis z mikrobloga

#kononowicz

Czy ktoś ma zgranego lajta Lokiego z wczoraj? Dzwonił tam do Moniki i Monika bardzo ładnie go wsypała. Powiedziała, że wszystkie te akcje z oblaniem Opla farbą, poprzednimi atakami na monitoring, cała ta sprawa z Moniką, że miała zakręcić Majora to jest jego sprawka i jego pomysły. Gdy Loki próbował zaprzeczać to od razu go prostowala "Kuba nie kłam" a on nie miał jak się wytłumaczyć. Gdyby ktoś miał nagranie lajta to mógłby go gdzieś wrzucic. Ciekawe co na to Konon powie. #patostreamy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Analne_Dildo: serio? serio jest aż takim debilem? Jego kolega, który go zrobił w uja, zrobił idiotyzm z proponowaniem dragów suchemu na zywo xD Ten idiota sprzedał się ze wszystkim bo zadzwonił na żywo do moniczki xD No to loki, trójka prędzej czy później dostanie to nagranie, a jak wiemy policja była w tej sprawie :D
IDIOCI
  • Odpowiedz
@Analne_Dildo dokładnie to było tak że ja powiedziałem że nie rozumiem jego podejścia że się tak lituje nad majorem to ona odpowiedziała "No tak by ty byś chciał żeby on umarł, żeby zamarzl, żeby mu auto farba oblewano takie jest twoje podejście" bo twierdzi żem człowiek bez litości, nic nie mówiła że ja zrobiłem bo wie że to nie ja xD na #!$%@? miałbym to robić z resztą
  • Odpowiedz