Wpis z mikrobloga

Cześć mirki. Muszę wam podziękować za wczorajszy bardzo intensywny dzień, szybko mi zleciała praca czytając te mocno szydercze i zabawne komentarze w moim kierunku. Trochę mnie smuci jaki obraz społeczeństwa się jawi na tym portalu. @Lebensabschnittpartner dzięki, której wczoraj stałam się rozpoznawalna na całym wykopie zrobiła super robotę. Próbowała w szyderczy sposób zakpić sobie z drugiej osoby, nawołując wręcz do nienawiści.Widać, że wszystko w porządku to z nią nie jest po contencie, który produkuje.Coś pokroju różowej, która wiecznie będzie szukała poklasku, to stąd moje opinie, że ma pełno kompleksów. Zresztą jej avatar dobitnie wskazuje, że może mieć problemy z przejadaniem się,ale wracając do meritum dzięki tobie poznałam tutaj na prawdę bardzo ciekawe osoby. Dziękuje za obserwację i odzew pw tych normalnych :)
Rejestrujac się tutaj na forum zdawałam sobie sprawę, że taki post jak anal może wywołać spore kontrowersje, ale nie aż na miarę 3tys polubień :D To tylko utwierdza mnie w przekonaniu co mówił mój znajomy, że tutaj na wykopie poznam większość prezesów, informatyków 15k, osób z zaburzeniami depresyjnymi czy wiekszość starych koniów wciąż mieszkających z rodzicami, wystraszonych życiem i zmianiami czekających na ich śmierć, żeby w końcu zamieszkać w swojej komnacie samemu. To przykry obraz. W sumie nie dziwię się, czemu tutaj wykopywane są zawsze takie popieprzone rzeczy. Co 40sekund ktoś się zabija na świecie, a w nowym roku ma to wzrosnąc dwukrotnie czyli co 20sekund ktoś będzie zakładał sobie sznur na szyje.Ile ludzi z wykopu to czeka? Myślę, że większość widząc ile tutaj mizoginów i osób z problemami z własnym ja.Niektórzy mocno są odrealnieni i zatrzymali się w swoim świecie iluzji, którą sami wykreowali i w którą sami chcą wierzyć.To przykre, moment, w którym życie skróci im koci ogon i ich zweryfikuje.Dla niektórych będzie to jak wyrok.

Nie myślałam, że tak szybko zrobię się popularna na wykop i , że tak dużo tutaj frustratów seksualnych. Nie wiedziałam jednak, jak dla dużej ilości osób ten temat jest albo tabu albo zazdroszczą, że nigdy nie spróbują czegoś takiego no chyba, że im kolega albo siostra da :D You made my day wykop. Liczę na więcej takich akcji, obserwujcie i nigdy się nie poddawajcie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#oswiadczenie #rozowepaski #thebestofmirko
  • 62
@ZmianaZycia okay, wytłumaczyłaś sama przed sobą, że wczorajszy post Cię nie dotyczy, bo wykopki to banda #!$%@?, które śmieją się z byle gówna, a Ty jesteś na tyle daleka od poziomu inteligencji przeciętnej stulei, że nie warto strzępić ryja i wcale nie obchodzi Cię zaistniała sytuacja.
Czyli jak dobrze wyjdzie, to może nie będziesz myślała o tym przed zaśnięciem.
@Strupol: Ale o czym ja mam myśleć? Przeczytałam wszystkie komentarze wczoraj, część miała sens, ale większość obracała się wokół agresji i problemów z psychiką autorów ( pokrzywdzeni przez kobiety albo przez rodziców). Takie słowa mają taką samą moc jak obgadywanie kogoś za plecami, czyli żadną
@ZmianaZycia żadną, ale jednak piszesz jakieś oświadczenie, w którym opisujesz, jak dosięgła Cię głupota ludzi, których problemy obracają się wokoło nienawiści do kobiet, samobójstwa i mieszkania ze starymi.
o tylko utwierdza mnie w przekonaniu co mówił mój znajomy, że tutaj na wykopie poznam większość prezesów, informatyków 15k, osób z zaburzeniami depresyjnymi czy wiekszość starych koniów wciąż mieszkających z rodzicami, wystraszonych życiem i zmianiami czekających na ich śmierć, żeby w końcu zamieszkać w swojej komnacie samemu. To przykry obraz


@ZmianaZycia: Ty, ale skoro sie zarejestrowalas, to tez jestes jedna z takich osob i tworzysz ten obraz :P
Napisalas bardzo nieelegancko