Wpis z mikrobloga

@Student_AWAS: Czemu wy zawsze myślicie że jak ktoś zgadza się z kobietą albo jej broni to oczekuje seksu? Wytłumaczy ktoś bo mnie to #!$%@? za każdym razemxDDD Czasem pewnie tak jest że faceci się podlizują bo coś chcą, ale myślicie że za każdym razem jak jakiś typ wtóruje kobiecie to znaczy że liczy na to że ona mu wskoczy na bolca?xD We łbach sie #!$%@?ło PanowiexD
@lookhowtheymassacredmyboy to czym wyjaśnisz bezinteresowne kłamanie/zmyślanie?

To według mnie ten sam typ co powtarza że "kobiety powinny tylko leżeć i pachnieć" i "przebieg nie jest ważny" xD

I jego tekst że tu nikt nic nie osiągnął w życiu. Ja i zapewne setki innych jesteśmy ludźmi którzy coś osiągnęli.

To ta sama logika normicka którą ona stosuje. Napisałem jej komentarz odnośnie inceli (pół żartem pół serio) to odpisała żebym zobaczył cały odcinek bo
@MolibdenowyTadeusz: Nie mówię tylko o tym filmie ale ogólnie. Co chwile są tutaj posty mówiące o tym że jak ktoś sie zgadza z kobietą to liczy na seksxD Rozumiem że według was nie ma czegoś takiego jak bezinteresowna pomoc po prostu w jakiejś sytuacji? A co do generalizowania do nikt nie powinien tak robić. Są tu ludzie którzy coś osiągnęli i toksyczne #!$%@? też i tyle.