Wpis z mikrobloga

Hej! Szukam #smartwatch do #bieganie do 300 zł z GPS i możliwością synchronizacji ze #strava lub #endomondo lub innym sport #tracker.

Możliwość biegania bez telefonu a wgrywanie treningu przez telefon.

Chodzi mi o taki którego nie będzie trzeba synchronizować pobierając, konwertujac pliki i dopiero wgrywając na Endomondo tylko żeby była synchronizacja prosta i przyjemna, bo to ma być na prezent. Ja bym przeżył takie utrudnienie ;)

Na razie znalazłem #overwatch touch 5.0. Widziałem też jakieś #xiaomi ale wyglądało jakby wgrywanie na Endomondo było strasznie trudne.

Z góry dzięki :)
  • 11
@sylwke3100 ok na wielkość baterii rzeczywiście zwrócę uwagę. A strava? W tym overwatch niby piszą że jest synchronizacja ale nigdzie nie znalazłem jak wygląda. Myślisz że z tą apka będzie podobnie jak Endomondo?
@bpit22: moja dobra rada, nie kupuj noname wynalazkow. Bo bedziesz sie #!$%@? jak cie gps #!$%@? 500m w bok, albo na 1km petli bedziesz mial 0.9 albo 1.2km.
Synchro z endo zapewnia wiekszosc producentow przez swoje strony www, zgrywasz trening na serwis producenta, a on sie laczy czy ze strava czy z endo i po kilku sek masz tam to co nalatales.
@bpit22: nie jakies overwatche, garrety itp rzeczy ktore mozna dorwac po sklepach z elektronika, to chinszczyzna z czesto bardzo dziurawym softem, ktory nie bywa w ogole latany.

Xiaomi to nie noname, ale jak pytalem w tagach o sportwatcha od xiaomi, bo chcialem na 11.11 kupic cos do testow porownawczych, to uslyszalem zebym sie lepiej w to nie pchal. Bo bywa bardzo roznie z jakoscia, sygnalem i bugami.
@BenzoesanSodu: Lekko przekracza budżet i na prezent nie dam używanego ;) ale dzięki, bo za jakiś czas chcę też sobie kupić, a widzę że za 390 zł na allegro już można fajny egzemplaż złapać i jest garmin connect, który widzę że spoko działa z endomondo.
@bpit22 bipa odpuść - zgrywanie aktywności do notify & fitness i potem eksport do stravy i przeważnie coś się plik #!$%@?ł i pokazywało cuda. Ogólnie bip jest spoko ale ... szkoda nerwów. Teraz mam garmina forerunner 35 i to ma ant+ zupełnie inna jakość użytkowania. Nie jest idealnie ale mniej nerwów. Garmin na amazonie wyszedł 340 zł - okazja z peppera.