Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Czy panu Kubicy - i egzaltującym się F1, DTM i czym tam jeszcze Żurnalistom - nie jest wstyd, iż my wszyscy (w tym rodzice bez żłobków, kalecy oraz osoby chore na raka) fundujemy tę imprezę?
Za te pieniądze można rocznie utrzymać kilkadziesiąt żłobków, sprowadzić kontenery nierefundowanego leku na raka, wspomóc rehabilitację niepełnosprawnych w całym kraju...
PiS nie ma dla nauczycieli, nie ma na szpitale (zamkniecie pediatrii onko w Gorzowie WLK.P; 83-latek umierający na ulicy; porodówka zamknięta w Zakopanem; Opole - SOR w szpitalu wojewódzkim do likwidacji; Gdańsk - wstrzymanie przyjęć do szpitala w Gdańsku; w Poznaniu - odwołanie przyjęć planowych, bo brak łóżek szpitalnych)… Nie ma na lekarstwa... Ale ma dla Angolskich i wszelkich innych miliarderów.
I tak p. Kubica - wraz z eszelonem cmokających od zachwytu Żurnalistów - bawi się za nasze pieniądze, bo PiS mu kupił miejsce w trzecioligowym samochodziku i dokupi jeszcze w innym.
100 000 000 (jak na razie)!
To nie PiS ani Orlen jest fundatorem pana Kubicy fanaberii.
Orlen i PiS tylko gwizdnęli państwowe pieniądze i już włożyli je do kieszeni upadającego Williamsa. A włożą jeszcze do innych, równie "potrzebujących" biednych właścicieli innych stajni, nawet tych DTM czy jak tam....
Przymusowym sponsorem tych biednych bogaczy jesteśmy my wszyscy: ty, ja, pan, pani, oni, a nawet tamci państwo pod Gołdapią. Bo to z naszych opłat, z naszych podatków, z naszych - nie jakichś cudownych "rządowych", bo takich nie ma - pieniędzy jest ten sponsoring!
Nie czuje rumieńca na twarzy ani pan Kubica, ani dmuchający w te tutkę dziennikarze?
#f1 #kubica #powrutcontent #f1spam #pasta
  • 20
@622xc Trochę się rozpisałeś, a nie potrzebnie! Pańtwo jest właścicielem pakietu kontrolnego akcji spółki Orlenu ale nie większości akcji. Potraktuj pieniądze które związane z ogólnorozumianym marketingiem i programem sponsoringu jako działania pozostałej części akcjonariuszy. Myślę że oni lepiej wiedzą jak dysponować kapitałem firmy tak aby przynosiły zysk dla spółki.
Cytujac klasygę ''odbierdolta się od nas #powrutcontent, od Roberta #kubica i od nas #f1" ( ͡~ ͜ʖ ͡°
@622xc nie jestem zwolennikiem wydawania publicznych pieniędzy na czyjeś hobby ale w tym przypadku podobno marketingowo się to znacznie zwróciło