Wpis z mikrobloga

Po wczorajszym wpisie naszło mnie na szukanie ciekawych akcesoriów do #nintendoswitch. Okazało się, że towaru jest naprawdę sporo. Myśle że to całkiem ciekawe więc uznałem że raz na jakiś czas przedstawie wam te najbardziej #!$%@?. Ale żeby nie zaśmiecac tagu switcha, zakładam #switchakcesoria żebyście mogli go sobie dać na czarno i przeglądać tylko czysty tag switcha. Żeby nie było że ja się tylko naśmiewam to ja niektóre akcesoria naprawdę zamierzam kupić i wam zrecenzować. Tylko mam nadzieje że mnie nikt nie ubije jesli to będą raczej bardziej przydatne akcesoria np. split pad. A że #!$%@?ć trailery wpisów to przedstawiam wam zamek do switcha XD. Przykręca się to do biurka i zamyka na kłódkę żeby nikt nie ukradł wam konsoli. Ma także tryb zabezpieczający cartridge. Produkowany jest tym razem nie przez firmę (na szczęście, bo to już by była przesada) a przez chinola z drukarką 3D. Otóż wielu chinoli zmienia swoje drukarki w fabryki akcesoriów do switcha i są to rzeczy bardzo #!$%@?. pic rel.
Y.....u - Po wczorajszym wpisie naszło mnie na szukanie ciekawych akcesoriów do #nint...

źródło: comment_Ytnkmt22NiqyAi6dPMGYPR3fjCCXfoFa.jpg

Pobierz
  • 12
@Yuutsu całkiem fajne, problemem może być wyobraźnia dziecka xD i w sumie chęć pogrania. Moje pokolenie jako szlaban na konsole miało zabieramy kabel od zasilania do kompa ()
@Yuutsu: W Switchu jest kontrola rodzicielska, wystarczy hasło i nie trzeba się bawić w jakieś zamki na klucz.
@Tesseract: Kabel raczej jest podpięty na stałe do docka, jakoś nie widzi mi się odpinać za każdym razem, kiedy chcę ją zablokować.