Wpis z mikrobloga

Z kim ja tu siedzę, że ludzie jej bronią a inni to jeszcze plusują... Spodnie też zdejmujecie w podróży bo tyłek rano umyliście i nie śmierdzi? Poza tym, nawet jeśli stopy nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu na metr to nie znaczy, że nie to jest niehigieniczne. Stopy w butach się pocą bardzo szybko i w ten sposób roznosi się bakterie, tym bardziej kładąc stopy na siedzeniu.

3. Buty uwielbiają towarzystwo naszych stóp, dlatego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kipper: ale jak ktoś się zesra to jest git grunt że nuszki na miejscu. Od potu z tyłka i pierdow gorzej się siedzenie zniszczy i przesmiardnie
  • Odpowiedz
ale jak ktoś się zesra to jest git grunt że nuszki na miejscu. Od potu z tyłka i pierdow gorzej się siedzenie zniszczy i przesmiardnie


@sztilq: Do siebie nie równaj. Kulturalni ludzie noszą odzież, która oddziela bieliznę mającą bezpośredni kontakt z miejscami intymnymi i nie pierdzą w siedzenia w miejscach publicznych.
  • Odpowiedz
A dlaczego nikt w autobusie nie ściąga albo w samolocie


@Kipper: leciałeś kiedyś samolotem dalej niż 2h? W transatlantykach z dupy licząc na oko 50% ludzi leci bez butów. A to tylko 8h, raptem połowa najdłuższych lotów.
  • Odpowiedz
@Kipper: no straszne. Ktoś ściągnął buty by nie kisić stóp w podróży xD

Uwaga, sam podczas długiej podróży, gdy wiem, że nie śmierdzą mi stopy, ściągam obuwie.
  • Odpowiedz
@Kipper: W czym niekomfortowo? Że ktoś zdjął buty i siedzi w czystych skarpetkach z nieśmierdzącymi stopami? Serio buty powodują aż taką u Ciebie różnicę? Czy Ty aby nie masz jakichś fobii? xD
  • Odpowiedz
@cienki137: chodzisz w butach przez pół dnia i niby masz świeże i czyste skarpetki, a gdy tylko usiądziesz w pociągu to dopiero wtedy nagle zaczynają się kisić? To nie jest wasz dom, że możecie sobie robić co chcecie. Ba, to nie jest nawet ot takie zwykłe miejsce publiczne jak otwarta przestrzeń w parku. Tutaj skazujesz współpasażerów w ciasnym pomieszczeniu na takie widoki. Jak czekasz w kolejce w banku, przychodni czy urzędzie
  • Odpowiedz
@lohmeyer: a skąd wiesz kiedy i jak ja jeżdżę pociagami? Ja #!$%@?. To że wam śmierdzą stopy po 5 minutach trzymania w butach to nie moja wina i nie mój problem.

Porownujesz jazdę np. 10 godzin pociagiem do #!$%@? godziny w urzędzie? XD

Z kim ja żyję w jednym kraju xD
  • Odpowiedz
Z kim ja żyję w jednym kraju xD


@cienki137: Napisał ktoś kto nie potrafi dostosować się do regulaminu i zachować podstawowych zasad kultury. Nie potrafisz wytrzymać kilku godzin w butach to lepiej z domu nie wychodź albo wybierz wagon sypialny, a nie ładujesz się w skarpetach na siedzenie. Nie wiem jak ty sprawdzasz w pociągu stan swoich skarpet ale nawet jeśli niczego nie czujesz to nie znaczy że jest to higieniczne.
  • Odpowiedz
@cienki137: Skoro sam przewoźnik przewidział to w swoim kodeksie to chyba nie jest to wyłącznie nasze widzimisię. Nie jesteś u siebie to zachowujesz się do obowiązujących zasad.
  • Odpowiedz