Wpis z mikrobloga

326713,48 - 11,00 = 326702,48

Siła biegowa -w sumie tak jak wczoraj, trasa niby płaska ale razem z podbiegami weszło 250 m w pionie. Do tego kurier nowe buty zostawił, pierwsze zetknięcie z Hokami no i jednak chyba pozostanę wierny Saucony, jeśli tylko będzie coś dobrze amortyzowanego z niskim dropem.

#bieganie #biegajzwykopem

#sztafeta #ruszkrakow
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@mucher podpowiesz jakie suacony sa warte polecenia i trwałe? Lubię buty z małym dropem, noje ulubione to puma faas 500v4 z dropem 4mm i bardzo elastyczne. Od dawna niestety niedostępne. Ostatnio świetnie mi sie biega w kalenji light kd, ale szukam czegoś innego na wymianę do treningów asfaltowych. Nie interesują mnie buty w których przbiegniecie 1k km to wyczyn bo sie rozpadają, chyba że kosztują mniej niż 200 PLN
  • Odpowiedz
@WuERA: No to masz np. Freedom Iso, Kinvary to takie treningowo-startowe; fajne dobrze amortyzowane 4 mm to były Zealot, ale coś zniknęły - a szkoda, bardzo mi pasowały. Trailowe wszystkie chyba mają 4 mm - na pewno Xodus/Peregrine. Generalnie buty z ISO polecam (to taka skarpetka/wzmocnienia trzymające stopę). Porównywałem ostatnio któreś Saucony z Nike Vomero, pod palcami jest 20 mm pianki czyli tyle, ile w Nike pod piętą.

Na chyba
  • Odpowiedz