Wpis z mikrobloga

To jakieś 2,2k czyli koło 250 zł więcej niż minimalna


@adik_: > 3k brutto to nie pieniądz

@KingFight: Ja teraz sobie tyle zażyczyłem jako grafik kurde. Studiowalem 5 lat i sie zastanawiam, czy to nie głupota. Jak myślicie?
Ale jak pytalem na wypoku czy nawet na fb, to niektorzy mi pisali, ze na początku to nawet najnizszą krajową powinienem zarabiać, bo na początku trzeba mnie uczyć i ze
  • Odpowiedz
@KingFight: Coś tam umiem. Na pewno więcej niż ktoś kto pracuje fizycznie np. po kursie albo bez szkoły
A poza tym przecież studia w każdym zawodzie niewiele dają, tylko pozniej w robocie człowiek sie uczy najwięcej
  • Odpowiedz
@Erk700: @KingFight: @adik_: Ale te dane są chyba tylko z ich własnej strony internetowej. Jest tam opcja "weź udział w badaniu". A raczej czesciej z tejs trony korzystają programiści niż jacyś pracownicy fizyczni
  • Odpowiedz
@lastro: Co gorsza: nie uczą się samemu, tylko idą na studia, a rynek nie jest w stanie wchłonąć takiej liczby. Pamiętam, jak była afera, że TVN-owi trzeba było zapłacić, żeby odbywać u nich staż xD .
Mają dostęp jeszcze do innych statystyk, w końcu nie tylko oni je wykonują.
  • Odpowiedz
Pamiętam, jak była afera, że TVN-owi trzeba było zapłacić, żeby odbywać u nich staż xD .


@Erk700: Hah, a ostatnio jak sie pytałem na grupie dla grafikow, jak to możliwe, że ludzie chodzą za darmo pracować przez 3miesiace codziennie po 8h, to ktoś mi tam nawet pisał, że stażyści powinni dopłącać bo za darmo zasiegają tam wiedzy :P
  • Odpowiedz