Wpis z mikrobloga

@BzdziagwaLujka: fajny nick, bździągwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie da się doradzić komuś, co się może spodobać od zera. Ktoś poleci Ci zapach cytrusowy, a ktoś przepalonej damskiej puderniczki. Daj więcej konkretów - słodki, cytrusowy, elegancki, a może dickmagnes? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Przejdź się do sieciówek i powąchaj trochę tego, co tam stoi (niekoniecznie tych promowanych) i wyrób sobie chociaż delikatnie gust.
@niemalipy881: Offtop, jakie zapachy są wg ciebie dickmagnes ? Szczerze nie ogarniam kompletnie damskich zapachow i nawet nie wiem co podoba mi się na dziewczynach, zawsze zbyt mocne mnie odrzucały, są jakies odpowiedniki łan miljona dla pań ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wąchnąlbym i zobaczył czy na mnie działa
@niemalipy881: Problem polega na tym, ze podoba mi się prawie każdy zapach (poza takimi, mocnymi i ciężkimi) i nie umiem stwierdzić, który jest mój. Ale dobra w takim razie będę chodzić i wąchać, trochę się boje ze jak już coś kupię to będzie albo nietrwałe albo za ciężkie :| A i dziękuje, tez lubię swój nick ()
@BzdziagwaLujka: na początek to.....u nas w Pasażu Grunwaldzkim jest stacjonarne Notino, gdzie masz całą długą ścianę zapachów do przewąchania/poznania/pooglądania. Wybierz się tam na początek z koleżanką lub kolegą, nabierz napsikanych papierowych "pasków" do domu....już będziesz miała jakiś pierwszy wgląd na to co może Ci się podobać lub w co się nie pchać. Dalej jak już będziesz miała jakiś faworytów to można szukać ich lub po ich nutach zapachowych podobnych. Nie kupuj
@BzdziagwaLujka: Jakoś specjalnie się nie znam, ale obowiązkowe pozycje do spr. D&G Light Blue Intense, Coco Chanel Mademoiselle (tani klon to Suddenly Madame Glamour w Lidlu za jakieś grosze- gorsze parametry i mniejszy ogon, ale za tą kasę to robią robotę jak legendarny x-Bolt), J'adore in joy, CK Euphoria. Ostatnio różowemu kupiłem Guerlain Aqua Allegoria Passiflora i całkiem spoko leżą, chociaż są strasznie słodkie.

Tu wpis o budżetowych perfumach dla kobiet,
@BzdziagwaLujka: nuu widzisz, to idealnie...to jeszcze taki protip: jeśli możesz to wybierz się w godzinach porannych lub wczesnego południa....popołudniu i wieczorem tak tam jest napsikane po całym dniu rozpylania testerów, że wszystko się miesza i aż głowa boli....i tak wystarczający mętlik będziesz mieć widząc tyle kolorowych butelczyn, więc wszędobylska ciężka chmura dodatkowo by szkodziła
@BzdziagwaLujka: Dorzucę swoje 5 groszy :)

Ze świeżych zapachów: ogródki hermesa (jardin) - choć niestety potrafią być dość nietrwałe,np:
- Hermes Un jardin sur le toit
- Hermes Un jardin en mediterranee
- Hermes un jardin sur le nil - dla wielbicieli charakterystycznego zapachu liści pomidora

- Guerlain - Le petite robe noire - migdał i słodkie kwiatki - klasyka wśród kobiecych zapachów warto przetestować
- Guerlain Shalimar - kolejny kobiecy