Wpis z mikrobloga

@stanley___ Chodziło mi oczywiście o oświadczyny, jak nie zamierzasz dawać pierścionka to też luz, o ile jej to nie będzie przeszkadzać. Mój pierścionek ma mi pasować wyglądem, nie ceną (bo rozmiar też można zmienić). Wolałabym żeby nie był z sieciówki, ale od jubilera, dzięki czemu byłby niepowtarzalny.
  • Odpowiedz
@stanley___ heh, nie wiem czy trolujesz czy naprawdę jesteś taki wyluzowany, ale najlepiej jak byś napisał coś więcej o swojej różowej. Wbrew opiniom na wykopie kobiety są różne i każda ma pewnie trochę inne wyobrażenie. Dla jedenej dziewczyny najlepsze oświadczyny to takie prywatne, sam na sam, najlepiej w szary poranek w piżamce przy śniadaniu. Bez publiki. A inna dziewczyna by wolała właśnie na galowo, przy rodzinie w jakieś ważne święto, a
  • Odpowiedz
  • 0
@ludzik A dlaczego nie? Koleś kilka kroków komentarzy wyżej oświadczył się babie po 5 latach a ta się puściła z jego przyjacielemm..

@stanley___ ok, tylko to nie reguła. Może ona była kretynką a może on się pośpieszył i nie znał tej którą chciał poślubić. A może to i to.
  • Odpowiedz