Wpis z mikrobloga

@stanley___: Bardziej miałam na myśli że gdybyście chcieli jakoś tą rocznicę świętować później to po prostu nie będzie na to czasu - nie wiem czy wigilię robicie sami czy u rodziców jednego z was ale zawsze jest dużo roboty w tych okolicach. Z resztą nie wiem czy chciałabym żeby moje oświadczyny kojarzyły mi się z karpiem w galarecie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@stanley___: bait 2/10 bo odpiszę. Oświadczyny przy innych ludziach to imho najgorsze co może być. Po pierwsze nie będzie intymnie. Po drugie stawiasz wybrankę w niezręcznej sytuacji, bo nie wypada jej odmówić. Chyba, że taki jest plan, bo zakładasz, że sam na sam się nie zgodzi.
  • Odpowiedz
@stanley___: Nikt mi się jeszcze nie oświadczał, tak tylko mówię, święta zabijają całą magię tego dnia który powinien być wasz i kojarzyć wam się przede wszystkim z oświadczynami a nie z Kevinem na Polsacie albo Marylą na kolejnym sylwestrze. Jeśli koniecznie chcesz w grudniu to weź pod uwagę pierwszy dzień Bożego Narodzenia - niby też święta ale wiadomo, dla większości święta kończą się po wigilii, będziecie mogli odpocząć i spędzić ten
  • Odpowiedz
  • 0
@pika_dmj Przepraszam bardzo - a gdzie ja napisałem że będę klęczał przy wszystkich? Wezmę ją do kuchni albo łazienki i tam rozpoczniemy proces przejęcie córki od teścia. Jesli się nie zgodzi to wrócę do ryby po grecku i nikt się nie dowie co się przed chwilą stało
  • Odpowiedz
@stanley___: a nie lepiej zamienić "zwykłą datę", w "wyjątkową"? Np. 15 grudnia w rocznicę zaręczyn? A nie robić z wigilii czy tam Sylwestra podwójne święto, które zazwyczaj i tak będziecie obchodzić z kimś?
  • Odpowiedz
  • 0
@aliali22b Ale zaproponowane przeze mnie daty to dni kiedy wszystko dookoła jest piękne, my ladni ubrani, we wspaniałych nastrojach, pod wieczór już totalnie wyluzowani. Nie jest to dużo lepsze rozwiązanie niż jakiś pospolity, szary dzień?
  • Odpowiedz
24. grudnia


czy moment wystrzelenia korków od szampana w sylwestra?


@stanley___:

to się robi w jakiś inny dzień, w jakimś "nudnym", czyli każdym innym niż święta, sylwester i walentynki okresie. Na litość boską.

Najlepiej to na jakimś wyjeździe, wakacjach, wycieczce itd.
  • Odpowiedz
@stanley___: Oświadczałem się 2x - różowe chcą wyjątkową datę - nie walentynki, nie święta, nie sylwester. Ale Twój wybór :D Najwyżej Ty będziesz słuchał wyrzutów, że "rok ma 365 dni a Ty musiałeś wybrać wigilię/sylwestra" :D
  • Odpowiedz
  • 1
@MgrMarecki Ciężko dogodzić babie a jakąś decyzję trzeba podjąć.

P.S. Jak to dwa razy? Przecież zapewne mówiłeś że ją kochasz nad życie i zostanie z Tobą po wieczne czasy i wzajemnie co?
  • Odpowiedz