Wpis z mikrobloga

@Trap-Loser: ssri w sensie sertralina działa na początku. Alpra jest dobra ale niestety po dłuższym przyjmowaniu zauważyłam po tym u siebie spowolnienie umysłowe, np. muszę dużo dłuzej myśleć żeby znaleźć dane słowo. Czuje się prawie jak upośledzony debil xd paroksetyna działa dobrze gdyby nie to odrealnienie
  • Odpowiedz
@Trap-Loser: pierwsza bez brania żadnych benzo wcześniej / nie bycia alkoholikiem? to masz metabolizm leku zmieniony / albo nie wrażliwy jesteś. 2mg bez tolerki to jest silne #!$%@? u większości ludzi. wielu 1mg już ululać potrafi
  • Odpowiedz
@10129: Bez. Wczesniej czyli jakies 4 lata temu brałem przez jakies 5-6 miechów tą Sertaline czy jakoś tak. No ale #!$%@? juz psychika mi siada i mam dosc. Zalatwilem sobie benzo mianowicie Alprazolam Xanaxik (alternaytwnie ^^).
No to siup pierwszy raz wleciała tabletka 2mg i szczerze nie poczulem nic. To #!$%@? wzialem wtedy kolejne dwie i lacznie to bylo 6mg i wtedy mialem blackout ze nie pamietam nic z tamtego dnia
  • Odpowiedz
@10129: Mozliwe ze to przez moj metabolizm bo mam 20lat na karku niedlugo 21 i waze #!$%@? 45kg nie wazne ile bym nie jadl, siedze na dupie lub leze na lozku patrzac sie w sufit non stop, zero cwiczen i zre i nie tyje. Moze to wina metabolizmu, #!$%@? wi
  • Odpowiedz
@Trap-Loser: to Ci to nie służy, leczniczo zazwyczaj 0.5mg działa na lęki dobrze. bez tolerki mnie 3mg wbiło w łóżko, że sie ruszyć ledwo mogłem po 50 minutach + 23h snu (raczej nieprzytomności..) a i tak potrzebuje tego więcej niż standardowo ludzie biorą (na lęki 1 - 1.5mg mi potrzeba)
  • Odpowiedz