Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1187
Moja 21lvl siostra dziś powiedziała że w pracy monter sprawił jej seksistowski komentarz. Gość powiedział

gdybym wiedział że takie ładne Panie tu pracują to częściej bym wpadał.


Ja #!$%@?... Nie jestem aż taki stary lvl 29 ale jak dla mnie to ani trochę nie jest seksistowskie tylko wręcz przeciwnie, miłe.
Mama też jej powiedziała że powinna się cieszyć że jej komplementy mówią.

Siostra się broniła że pewnie sobie pomyślal "cycuszki, dupeczka"

Ona mówi że woli sama zagadać do kogoś kto jej się podoba niż kadry do niej zagadywał.

Mama ja podsumowała że właśnie robi #!$%@?ę z logiki :)
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 177
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Żyjemy w takim a nie innym społeczeństwie od tysiąca lat i #!$%@?. Trzeba się dostosować do społeczeństwa, a nie odwrotnie.


@multikonto69: W skrócie - to jest Polska, a nie jakaś, #!$%@?, Europa.

Ja bym zgłaszał każdy taki przypadek, jeżeli bym się z tym źle poczuł. Praca jest miejscem na profesjonalizm, a nie januszyzm i seksizm.
  • Odpowiedz
@Ukulala:

to jest właśnie rzecz, której niebieskie paski nigdy nie zrozumieją. Chodzi o sam fakt komentowania jej wyglądu, który według facetów jest główna i jedyna cecha kobiety.


W punkt.
  • Odpowiedz
@Frasobliwy_Galimatias tak, to nienormalne. Jednego dnia komentuje wygląd a drugiego zaprasza na hehe seksik po pracy, mimo że ma żonę i dzieci.
Mamy takiego jednego oblecha który tak zrobił z kilkoma dziewczynami, w końcu zaczął podbijać do baby z HRu (która też odpowiada za interesy i dobro pracownika) i żarty się skończyły
  • Odpowiedz
bo inaczej odbierzecie wszystko jako podryw.


@menstuffpl: Dude, jakby do mnie klient mówił "jakbym wiedział, że tacy przystojni developerzy tutaj siedzą, to częściej bym tu wpadał hehe" to też bym się #!$%@?ł. Praca nie jest miejscem wojny na #!$%@?. Tworzy się w niej neutralną atmosferę po to, by każdy w niej się czuł na tyle dobrze, by był produktywny.
  • Odpowiedz
@BotGirl: po prostu jestes brzydka i masz kompleksy, a kazde zwrocenie uwagi na wyglad powoduje ze ci #!$%@?. W zwiazku z tym zalecam wizyte u psychologa celem nauczenia radzenia sobie w spoleczenstwie i moze do chirurga zeby kija z dupy wyjal
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?... Nie jestem aż taki stary lvl 29 ale jak dla mnie to ani trochę nie jest seksistowskie tylko wręcz przeciwnie, miłe.

Mama też jej powiedziała że powinna się cieszyć że jej komplementy mówią.


@Frasobliwy_Galimatias: już tłumaczę. Pewnie był brzydki albo jej się nie podobał.
  • Odpowiedz
ja przez takie komentarze czulbym sie milo i atmosfera by byla o wiele przyjemniejsza w moim odczuciu


@menstuffpl: Luzik, jednak 99 innych osób by poczuło się #!$%@?.

W innych zakładach pracy niż Januszex w Pcimiu Dolnym mocno zwraca się uwagę na takie rzeczy, bo po prostu nie opłaca się trzymać seksistów na pokładzie, bo to negatywnie wpływa na produktywność.
  • Odpowiedz
  • 26
@Frasobliwy_Galimatias: to jest właśnie rzecz, której niebieskie paski nigdy nie zrozumieją. Chodzi o sam fakt komentowania jej wyglądu, który według facetów jest główna i jedyna cecha kobiety. Nie przyszedł tam, by prawic jej komplementy, tylko coś zamontować. Jeśli mu się spodobała to mógł wziąć numer i umówić się po pracy


@Ukulala Ludzie to nie roboty. Życie w społeczeństwie to też jakis small talk czy właśnie grzecznosciowe teksty, czasem trochę
  • Odpowiedz
@januszchaosu:

Niedługo faceci wcale nie będą już nic mówić i nikt nie będzie nikogo podrywał


No cóż, mam wrażenie że niektórym cipom o to chodzi. Zamiast podrywu masz wysłać CV ze zdjęciem, list motywacyjny i trzy ostatnie paski z wypłaty.
  • Odpowiedz