Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1187
Moja 21lvl siostra dziś powiedziała że w pracy monter sprawił jej seksistowski komentarz. Gość powiedział

gdybym wiedział że takie ładne Panie tu pracują to częściej bym wpadał.


Ja p------e... Nie jestem aż taki stary lvl 29 ale jak dla mnie to ani trochę nie jest seksistowskie tylko wręcz przeciwnie, miłe.
Mama też jej powiedziała że powinna się cieszyć że jej komplementy mówią.

Siostra się broniła że pewnie sobie pomyślal "c------i, d------a"

Ona mówi że woli sama zagadać do kogoś kto jej się podoba niż kadry do niej zagadywał.

Mama ja podsumowała że właśnie robi k---ę z logiki :)
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 177
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Variv: Ludzie to nie roboty. Życie w społeczeństwie to też jakis small talk czy właśnie grzecznosciowe teksty, czasem trochę humoru. Facet chciał być miły. Jego tekst nie był napastliwy i raczej dość ogólny. Co innego jak by bezpośrednio komentował jej wygląd czy jakaś cześć ciała.Na takiej zasadzie powinienem się obrażać, że koleżanki w pracy komplementuja moje ubranie jak koszule czy sweterki. A za tekst o długich jak na mężczyznę rzesach
  • Odpowiedz
@problemat: Spróbuję wytłumaczyć, skąd to się bierze, jako różowy pasek. Biologia kobiety ukształtowała tak, że musi ona selektywnie dobierać partnerów seksualnych. To na kobietę spada zajście w ciążę, to kobieta musi przeżywać ból porodowy (zwłaszcza, jak rodzi drogami natury). Mężczyźni o tyle mają szczęście, że mogą r----ć bez konsekwencji (chyba, że alimenty do tego doliczamy) Dlatego kobiety są wrażliwe na punkcie niechcianych komplementów, bo te komplementy są często (choć nie
  • Odpowiedz
@problemat: Nie mówiąc o tym, że kobieta, która pod wpływem emocji uprawiała s--s często zostaje sama z dzieckiem, bo głupia gąska (bez obrazy, szanuję samotne matki bardziej, niż tzw. ogierów, którzy ruchają wszystko gdzie popadnie) liczyła na to, że jej kochaś będzie wybrankiem życia.
  • Odpowiedz
@problemat: Co ciekawe, znam takiego aseksualnego mężczyznę, który twierdzi, że można być szczęśliwym bez seksu, tylko się platonicznie zakochując. Gdyby ludzie obu płci bardziej myśleli głową, aniżeli swoimi genitaliami, to może świat byłby lepszy. A skoro musicie się seksić, to proszę o to, aby niebieski pasek pytał o zgodę różowego paska. To też działa w obie strony. Jak facet nie chcę seksu od kobiety, to kobieta nie powinna go zmuszać.
  • Odpowiedz
@problemat: > Uzupełniając jeszcze lukę w powyższym, ponieważ kobiety selekcjonują, to mężczyźni muszą starać się w dużo większej ilości miejsc (na każdym kroku?).
Co masz na myśli, bo nie rozumiem pytania? Ale spróbuję odpowiedzieć. Mężczyźni powinni się starać o to, aby nie przestraszyć kobiety swoimi propozycjami seksualnymi. NIe powinni też zmuszać. Tak odpowiedziałam na pytanie, bo go nie zrozumiałam za bardzo.
  • Odpowiedz
@problemat: Jeśli to nie jest natarczywe to jednak w sumie polecam niektórym różowym paskom nabranie dystansu do siebie. Nie jestem o tyle skrajną feministką, aby uważać zwyczajny komplement za molestowanie.
  • Odpowiedz