Wpis z mikrobloga

Nie ogarniam polskich dróg i kierowców. Ograniczenie 50 i tak jadę 70, lewym pasem bo prawy to buspas. I gość za mną siedzi mi na zderzaku, mruga długimi i kierunkowskazami.
Wkurzyłem się i zwolniłem do 50 żeby jechać zgodnie z przepisami to wyprzedził mnie i wyprzedzając patrzy na mnie i puka się po głowie.

Co ci ludzie mają we łbach... Skąd tyle złości i frustracji w ludziach?

#kierowcy #polskiedrogi #samochody #motoryzacja
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lapidarny: niewolnicy prawa dla idiotow którzy widzac ograniczenie 50 km sraja w pory jak mają troche je przekroczyć. Pojedzesz 80-90 i co samochod wybuchnie czy nagle wpadniesz w poslizg, wlecisz w budynek i zabijesz niewinna rodzinke w niej. K---a ludzie jakby KIEROWCA potrafił prowadzić samochód zgodnie z jego przeznaczeniem i z dostosowaniem sie to warunkow jazdy oraz wymieniał wszystko w samochodzie na czas to mógłbys pewnie i ze 120 jechac
  • Odpowiedz
@Grubsztyk: mam prawo jazdy 15 lat i nie dostalem ani jednego mandatu przez ten czas. Malo tego jezdzę z pasji w rajdach amatorskich no ale ty wiesz lepiej ze przepisy ruchu drogowego są idealne bo sami "fachowcy" zajmowali sie tym tematem :). Pozdrawiam kierowce z konsoli tam tez prowadzisz samochod z ograniczeniami predkosci do 50 ? :)
  • Odpowiedz
@Lapidarny: Mnie tam najbardziej w-------a ludzie ktorzy wiecznie czegos w tym aucie szukaja, jedzie sznur samochodow, wszyscy 70, ale nie on musi jechac raz 40 raz 70, do tego niezby prosto bo czegos szuka albo jopi sie w telefon debil jeden. Straszna k-----a mnie bierze jak to widze, albo debile co w korku sie w telefon gapia, auta ruszyly, odjechaly juz na 50m od niego a ten dalej cos tam
  • Odpowiedz